وزیر امور اقتصادی و دارایی کشور در رابطه با خبر حذف یارانه بخشی از خانوارها که از درآمد بالایی برخوردارند، گفت: ما برنامه کوتاه مدت و آنی برای این طرح نداریم.

سید شمس‌الدین حسینی در گفتگو با مهر در خصوص خبر حذف یارانه خانوارهای مرفه کشور به نقل ازدبیر ستاد هدفمند‌کردن یارانه‌ ها ، گفت: قانون هدفمند کردن یارانه‌ها به صراحت می‌گوید خانواده‌های کشور متناسب با قدرت درآمدی‌شان از بازپرداخت یارانه‌ها بهره‌مند می‌شوند.

وی افزود: این قانون با این صراحت این امکان را فراهم می‌کند که ما متناسب با میزان درآمد خانوارها در بازتوزیع یارانه ها تبعیض قایل شویم.

شمس‌الدین حسینی در عین حال تصریح کرد: البته این متناسب با تقویت شناسایی ما صورت می‌گیرد یعنی به ترتیبی که پایگاه‌های اطلاعاتی ما تقویت شود در پرداخت خود تبعیض قائل خواهیم شد.

وی با اعلام  اینکه اقشار آسیب پذیر، ضعیف و متوسط از بازتوزیع یارانه‌ها بیشتر بهره‌مند خواهند شد، افزود: البته برای این منظور برنامه کوتاه مدت یا آنی نداریم.

وزیر امور اقتصادی و دارایی تاکید کرد:‌ در تمام این برنامه‌ها یعنی حتی اگر به مرحله‌ای برسیم که بخواهیم این تبعیض را اعمال کنیم حتماً ‌برنامه‌های روشن و شفاف و متقنی را همراه با تفاهم ارایه خواهیم کرد.

وی ادامه داد: هم اکنون عده‌ای از مردم آگاهانه و عامدانه با خودانصرافی در سهمیه یارانه‌ها ما را در اجرای این طرح کمک کرده‌‌اند.

روز جمعه محمد رضا فرزین دبیر ستاد هدفمند‌کردن یارانه‌ها در حاشیه‌ همایش سیاست‌های پولی و ارزی از مطالعه حذف برخی افراد که وضعیت درآمدی مناسبی دارند از محل دریافت یارانه خبر داده بود.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.