دادستان كل كشور گفت: سران اطلاعاتي و سياسي آمريكا در تازه ترين اعتراف هاي خود به پرنفوذ بودن جمهوري اسلامي ايران در منطقه خاورميانه اذعان كردند.
   
به گزارش ايرنا، حجت الاسلام 'غلامحسين محسني اژه اي' روز دوشنبه در آيين يادواره 95شهيد حوزه جواد الائمه روستاي رشتكلا از توابع بخش دابودشت شهرستان آمل افزود: سران آمريكا همچنين به نفوذ جمهوري اسلامي ايران در بسياري از كشورها و نقش تعيين كننده كشورمان در حل و فصل مسايل بين المللي معترفند.

وي، جمهوري اسلامي ايران را مستقل ترين كشور به لحاظ سياسي دانست و اظهارداشت: به رغم تمام فشارهاي سياسي و تبليغات گسترده كه عليه جمهوري اسلامي ايران صورت گرفته ، منافع، فرهنگ، عزت و اقتدار ايران اسلامي حفظ شده و روز به روز بر اين اقتدار و عزت افزوده مي شود.

دادستان كل كشور به پيشرفت هاي ايران در زمينه هاي علمي، سياسي و نظامي اشاره كرد و ادامه داد: اكنون جمهوري اسلامي ايران نه تنها در ساخت و توليد تجهيزات نظامي به خود كفايي رسيده بلكه در رديف كشورهاي بزرگ صادركننده اين تجهيزات قرار گرفته است.

حجت الاسلام محسني اژه اي اضافه كرد: ايران اكنون در ساخت انواع موشك هاي بازدارنده از بسياري از كشورها جلو افتاده و اين توفيقات درحالي كسب شده كه هرگز از فناوري بيگانه در ساخت اين تجهيزات استفاده نكرده و با فناوري بومي به اين جايگاه دست يافته است.

وي گفت: اكنون جمهوري اسلامي ايران با درايت و قدرت روي پاي خود ايستاده و مردم ما قوي تر وجوانان ما پوينده تر درحال پيشرفت و ترقي هستند.

وي، تكيه بر اسلام ناب محمدي، ايمان به خدا و ولايتمداري را از عوامل اصلي پيشرفت كشورمان در سالهاي اخير برشمرد.

حجت الاسلام محسني اژه اي، بصيرت را عامل ديگري در مسير پيروزي و برون رفت از بحران هاي سياسي در سالهاي اخير دانست وگفت: اين بصيرت هوشمندانه مردمي، عامل وحدت بوده و هجمه هاي گسترده و تبليغات غرب و شيطان بزرگ و همپيمانانش را خنثي كرد.

وي ادامه داد: با وحدت مردمي و بصيرت عمومي بود كه فنته سال 88 كه با هدف براندازي نظام اسلامي طراحي شده بود، نقش برآب شد.

دادستان كل كشور همچنين با اشاره به اينكه گراميداشت ياد شهدا، ارج نهادن به تمام ارزشها است، گفت: برگزاري يادواره هاي شهدا قدرشناسي از ايثارگري هاي رزمندگان اسلام و خانواده هاي آنان است

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.