تاريخ : | | نویسنده : 24giftcard

دنیای اقتصاد: عدم نصب ترمز ضدقفل (ABS)‌، باز هم برای خودروسازان دردسر آفرید و این بار شماره گذاری نیسان رونیز را متوقف کرد.پس از آنکه از اوایل هفته گذشته شماره گذاری تندر-90 مدل E0‌، به دلیل عدم نصب ترمز ضدقفل (ABS)‌، به حالت تعلیق در آمد‌، رونیز هم به همان سرنوشت دچار شده و هم‌اکنون شماره گذاری آن متوقف است.

آن طور که خبر مي‌رسد‌، راهور ناجا چند روزی است این شاسی بلند مونتاژی را به جرم نداشتن ترمز ضدقفل‌، شماره گذاری نمي‌کند تا رونیز در کنار تندر-90 مدل E0‌، فعلا در پارکینگ خودروسازان‌، خاک بخورد.

در این مورد البته پارس خودرویی‌ها عنوان مي‌کنند كه طبق مذاکرات صورت گرفته با راهور ناجا‌، مشکل رونیز به زودی حل خواهد شد‌، به نحوی که شماره گذاری این خودرو‌، بدون آنکه ترمز ضدقفل روی آن نصب شود‌، به روند طبیعی خود باز مي‌گردد.

ظاهرا پارس خودرویی‌ها دیگر تمایلی به ادامه مونتاژ رونیز نداشته و از همین رو با پلیس توافق کرده‌اند که رونیزهای باقیمانده را نیز بدون ABS شماره‌گذاری كنند.

در واقع مسوولان پارس خودرو معتقدند که چون تولید رونیز تقریبا متوقف شده‌، دیگر نیازی به ABSدار کردن باقیمانده تولیدات این محصول نیست. رونیز از چند سال پیش میهمان پارس خودرو شد و از آنجا که خودروهای شاسی بلند زیادی در بازار موجود نبود‌، استقبال خوبی از این محصول شد.

البته بعدها با توجه به ورود شاسی بلندهای وارداتی‌، بازار رونیز به تدریج افت کرد و پارس خودرو نیز همزمان از تیراژ این شاسی بلند کاست. رونیز حتی زمانی قرار بود تحت نظارت پارس خودرویی‌ها‌، در زاگرس خودرو به مونتاژ برسد که ظاهرا این موضوع نیز منتفی شده است.

رونیز اگرچه هم اکنون 31 میلیون و 75 هزار تومان در بازار قیمت دارد‌، اما با توجه به توقف شماره‌گذاری و برنامه پارس خودرو برای حذف این محصول‌، قطعا منحنی قیمت آن با تغییراتی روبه‌رو خواهد شد.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.