فوتبال3: مربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: 7 سال کاپيتان تيمي بودم که شاهرودي در آن بازي مي‌کرد و گويا گذشته خود را فراموش کرده است.
   
 عبدي پيرامون اختلافات به وجود آمده بين او و شاهرودي در روزهاي اخير، اظهار داشت: مشکل من و شاهرودي واقعا خاص شده که هيچ‌کس دوست ندارد کار به اينجا کشيده شود.

من و شاهرودي بايد بدانيم که نبايد بازيچه دست ديگران شويم. اخلاق و احترام بايد در ورزش باشد،‌ نه اينکه همه چيز به هم بريزد و همه به هم بي‌احترامي کنند.

وي افزود: 7 سال کاپيتان تيمي بودم که شاهرودي در آن بازي مي‌کرد و 20 سال در پرسپوليس تنها به فکر خدمت بودم. زماني که کاپيتان پرسپوليس بودم و وارد رختکن مي‌شدم، تمام بازيکنان مي‌ايستادند و تا من نمي‌نشستم، نمي‌نشستند.

مربي تيم فوتبال پرسپوليس با انتقاد از صحبت‌هاي شاهرودي گفت: وي گذشته خود را فراموش کرده، اما مشکلي نيست؛ به اين افراد مي‌گويم وقتي از خود بي‌خود مي‌شوند، به خاطر اين است که تازه به جايي رسيده‌اند و اين مسائل پيش مي‌آيد و مي‌خواهند خودشان را از طريق مصاحبه و مطبوعات بزرگ کنند.

عبدي تصريح کرد: در مربيگري هم مي‌خواهند خودشان را بزرگ‌تر از چيزي که هستند نشان دهند، اما نمي‌دانند که اين صحبت‌ها آنها را بزرگ نمي‌کند. به چنين افرادي توصيه مي‌کنم که فقط گذشته خود را فراموش نکنند. در قرآن هم آمده به جاهلان فقط سلام دهيد، من هم چيز ديگري نمي‌خواهم بگويم و فقط به شاهرودي سلام مي‌کنم و اميدوارم که موفق باشد.

وي با اشاره به اينکه مصاحبه با روزنامه‌ها بزرگي نمي‌آورد، عنوان کرد: گذشته افراد هيچ‌گاه پاک نمي‌شود و فراموش شدني نيست. اگر اين مصاحبه‌ها تکرار شود از طريق باشگاه پيگيري مي‌کنيم تا به مواردي که شاهرودي اشاره کرده رسيدگي شود. دوست ندارم کسي با اين مسائل بزرگ شود؛ بزرگي بايد در تحصيلات و شخصيت باشد.

کاپيتان سابق پرسپوليس تأکيد کرد: اين سناريو قديمي است و من به خوبي آن را بلدم. اگر به سابقه من و شاهرودي نگاه کنيد همه چيز را خواهيد فهميد.

عبدي درباره ديدار مقابل ابومسلم گفت: آنها تيم خوبي دارند و با توجه به اينکه سقوط کرده‌اند بدون استرس بازي مي‌کنند. کار ما در مشهد سخت است، اما هر 6 امتياز باقيمانده را مي‌خواهيم. هدف ما کسب قهرماني در جام حذفي است و اشتباهات بازي مقابل ابومسلم مي‌تواند به ديدار ما در جام حذفي لطمه بزند.

وي درباره ديدار مقابل استيل‌آذين گفت: مستحق پيروزي مقابل استيل‌آذين بوديم، اما نتيجه آن بازي را فراموش کرديم و به خاطرات سپرديم.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.