تاريخ : | | نویسنده : 24giftcard
تهران امروز: سرمربي تراكتورسازي كه هنوز تكليف حضور يا عدم حضورش روي نيمكت اين تيم براي فصل آينده مشخص نيست در پاسخ به اين سوال كه چرا هنوز تكليف قطعي اين موضوع مشخص نشده، می گوید:«عملكرد دو ساله من در تراكتورسازي مشخص است. گفته بودم در ليگ برتر جزو 6 تيم بالاي جدول خواهيم بود و اين اتفاق افتاد. بالاتر از آنچه از من توقع داشتند را انجام دادم. بيشتر از اينكه من بخواهم نگران از دست دادن تراكتورسازي باشم، باشگاه بايد نگران از دست‌دادن من باشد.»

كمالوند در ادامه خطاب به جانشين احتمالي‌اش مي‌گويد:« مردم سال ديگر از اين تيم قهرماني مي‌خواهند. هر كسي مي‌تواند، بيايد اما اگر من بمانم تيم را قهرمان مي‌كنم. تراكتورسازي من اگر فصل آينده حتي دوم هم شد تبريزی‌ها مي‌توانند مرا از دروازه تهران حلق آويز كنند. عاشق چشم و ابروي تراكتورسازي نيستم و با 3 برابر مبلغ قراردادم با اين تيم مي‌توانستم در تيم ديگري باشم اما به خاطر مردم تبريز ماندن را ترجيح دادم. حتي همسرم را هم از تبريز انتخاب كردم تا ثابت كنم دنبال پول نيستم.»

سرمربي بلندپرواز تراكتورسازي در ادامه مثال جسورانه‌اي براي مشخص كردن ميزان محبوبيتش در تبريز مي‌زند:« آنهايي كه براي من حاشيه‌سازي مي‌كنند از محبوبيت من در تبريز مي‌ترسند، محبوبيت من در اين شهر مثل محبوبيت علي پروين در پرسپوليس شده است.»

كمالوند در پايان به تعداد بالاي تماشاگران تراکتور اشاره مي‌كند و احتمالا فراموش كرده آنها به خاطر تراکتور به ورزشگاه می آیند نه شخص سرمربی:« خدا كند براي جانشين من 200 هزار نفر به ورزشگاه بيايند. من به همين 100 هزار نفري كه براي تيمم به ورزشگاه مي‌آيند افتخار مي‌كنم.»رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.