تاريخ : | | نویسنده : 24giftcard
پايگاه اطلاع رساني سازمان نظام پزشكي: در پي اعتراضات شركت كنندگان در آزمون پذيرش دستياري رشته‌هاي تخصصي پزشكي، كميسيون بهداشت و درمان مجلس شوراي اسلامي از وزير بهداشت و مسئولان برگزاري اين آزمون براي حضور در كميسيون دعوت كرد.

دكتر سيدشهاب‌الدين صدر، رييس كميسيون بهداشت و درمان مجلس شوراي اسلامي در جمع حدود صد نفر از معترضين كه پس از تجمع امروز در وزارت بهداشت، براي ديدار با وي در سازمان نظام پزشكي گرد هم آمده بودند، با اعلام اين خبر گفت: با توجه به درخواست عده قابل توجهي از شركت‌كنندگان در اين آزمون مبني بر بررسي جدي احتمال وجود خدشه در آزمون و نتايج اعلام شده آن كه طي روزهاي گذشته، بصورت حضوري و يا مكتوب با اعضاي كميسيون در ميان گذاشته شده، كميسيون بهداشت طي نامه‌اي ضمن انعكاس برخي استدلال‌ها و نظرات معترضين، از وزير بهداشت و مسؤولان برگزاري آزمون خواسته است در جلسه كميسيون بهداشت و درمان مجلس شوراي اسلامي حضور يابند و كميته‌اي ويژه از اساتيد و كارشناسان امين براي رسيدگي دقيق به اعتراضات تعيين شود.

وي با اشاره به نگراني‌هاي شركت‌كنندگان در آزمون در ديداري كه بيش از صد نفر از معترضين درحاشيه جلسه شوراي‌عالي نظام پزشكي در اصفهان با وي داشته‌اند، افزود: در اين نامه همچنين خواسته شده كه مهلت تعيين شده براي انتخاب رشته تمديد شود و در جلسه كميسيون نيز اين مسأله را پيگيري خواهيم كرد.

در اين جلسه معترضين به برخي بررسي‌هاي آماري بر روي داده‌هاي محدود جمع‌آوري شده از نتايج آزمون استناد مي‌كردند و خواهان اعلام كامل نتايج آزمون براي اطلاع عموم شركت‌كنندگان و امكان بررسي دقيق‌تر آن بودند. معترضين همچنين خواستار اعلام نتايج رسيدگي به تخلفات در آزمون نخست براي شفاف شدن موضوع و اطمينان از عدم تكرار تخلفات مشابه شدند.

دكتر صدردر پاسخ به اين درخواست‌ها ضمن تأكيد بر پيگيري اين موارد، از معترضان خواست تا كميته‌اي از نمايندگان خود براي ارتباط با كميسيون بهداشت و درمان مجلس و حضور در برخي جلسات مشترك با مسئولان تشكيل دهند و گفت: با اين كار تمام همكاران براي حضور هر روزه در مقابل وزارت بهداشت و يا مجلس به زحمت نمي‌افتند و موضوع نيز در فضايي منطقي‌تر و به شكلي منسجم‌تر پيگيري خواهد شد.

گفتني است پس از ابطال آزمون دستياري پزشكي بدليل آنچه وزير بهداشت از آن به عنوان تخلف گسترده ياد كرده بود، آزمون مجددي در اسفندماه سال گذشته برگزار شد كه به دنبال اعلام نتايج آن، عده زيادي از شركت‌كنندگان با استناد به افزايش قابل توجه رتبه‌ها در مقايسه با سال‌هاي گذشته، آزمون دوم را هم مخدوش مي‌دانند و طي روزهاي گذشته با تجمع در مقابل مجلس شوراي اسلامي و وزارت بهداشت خواستار پاسخگويي مسؤولان و رسيدگي نمايندگان مجلس به اعتراض خود شده‌اند.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.