تاريخ : | | نویسنده : 24giftcard
مهر: رئیس جمهور کشورمان گفت: در سه تا چهار سال آینده نرخ بیکاری در کشور به پنج درصد می‌رسد که این میزان نرخ معمول بیکاری است.

محمود احمدی نژاد در گفتگوی زنده تلویزیونی با شبکه صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی با مردم آذربایجان غربی از ایجاد از ایجاد 5 هزار بنگـاه اقتصادی زودبازده تا پایان سال در کشور خبر داد و بیان داشت: با بهره برداری از این طرح ها نرخ بیکاری در کشور به پنج درصد می رسد.

وی ادامه داد: اجرای طرح بنگاه‌های اقتصادی زودبازده، نرخ بیکاری در کشور سه درصد کاهش یافت و با ادامه آن جهش چشمگیری در ایجاد اشتغال ایجاد می‌شود.

رئیس جمهور به اقدامات انجام پذیرفته برای حل مشکلات اشتغال و مسکن جوانان اشاره و تصریح کرد: 60 هزار میلیارد ریال برای توسعه بخش کشاورزی، 30 هزار میلیارد ریال برای راه‌اندازی بنگاه‌هـای اقتصادی زودبـازده و 30 هـزار میلیارد ریـال یـارانه نیز بـرای حل مشکل مسکن جوانان کشور اختصاص یافته است.

رئیس جمهور روحیه سلحشوری و آزادگی مردم آذربایجان غربی را ستود و گفت: این روحیه سرمـایه بسیـار ارزنده‌ای قلمداد می‌شود.

احمدی‌نژاد بـا اشـاره به دوران خـدمت خود در آذربایجان غربی گفت: دوران خدمت من در آذربایجان غربی مربوط به دوران جوانی است و ویـژگی بـارز این استان و آنچه در ذهن من باقی مانده روحیه سلحشوری و آزادگی است.

وی با اشاره به ایثارگری مردم آذربایجان غربی به ویژه در دوران دفاع مقدس افزود: من از نزدیک ایثار و فداکاری مـردم آذربـایجان غـربی را مشاهده کـرده‌ام و این روحیه همچنان در مردم صمیمی آذربایجان غربی احساس می‌شود.

رئیس جمهور بـا اشاره به تنوع فرهنگی، قومی و زبانی در آذربایجان غـربی، زیبایی‌های طبیعی و ظرفیت‌های ارزشمند استـان را زمینه‌هایی مناسب برای توسعه استان عنوان کرد و گفت: روند توسعه و پیشرفت آذربایجان غربی مشهود است اما با موقعیت مطلوب فاصله بسیار دارد.

احمدی‌نژاد به قابلیت‌های استان در بخش‌های کشاورزی، معدن، صنعت، تجارت، علم و فناوری و فرهنگ اشاره کرد و گفت: آذربایجان غربی قطب تولید سیب در منطقه است و می‌تواند نیاز عمده آسیای میانه را تامین کند.

وی مصوبـات سفر دور سوم هیئت دولت بـه آذربایجان غـربی را در مقایسه با مصوبات ادوار پیشین بسیار گسترده عنوان کرد و گفت: در این سفر مصوبات خوبی در بخش‌هـای کشاورزی، اشتغال، مسکن، تجارت، صنعت، آموزش عالی، بهداشت و درمان، محیط زیست، اقتصاد، معادن به تصویب می‌رسد.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.