تاريخ : | | نویسنده : 24giftcard
پول نیوز: رییس اتاق ایران ضمن تشکر از عوامل برگزاری نمایشگاه های تشکل ها و انرژی های تجدید ناپذیر  این دو نمایشگاه را از جمله عوامل نزدیکی اتاق های بازرگانی شهر های مختلف به یک دیگر دانست.

از این نشست محمد نهاوندیان با اشاره به حضور نمایندگان اتاق ایران در جلسات کمیسیون تلفیق تصریح کرد : در آیین نامه داخلی کمیسیون تلفیق مجلس که به ریاست آقای عبداللهی برگزار می شد تصویب شد تا نمایندگان اتاق هم برای ارائه نظرات خودشان در این جلسات حضور یابند  و البته شاهد بودیم که نظرات اعضای اتاق نیز مورد استقبال اعضای کمیسیون تلفیق واقع شده بود.

رییس اتاق ایران در بخش دیگری از صحبت های خود در مورد بحث قیمت تمام شده در سال 89 گفت: در سال 89 که همزمان با اجرای هدفمند کردن یارانه ها خواهد بود باید تلاش شود تا موانع پیش روی این طرح نیز از میان برداشته شود و از افزوده شدن عوامل دیگر به قیمت تمام شده جلوگیری به عمل آید.

محمد نهاوندیان با تاکید بر این که نباید در روند اجرای هدفمند کردن یارانه ها موئلفه های جدید  دیگری به روند تعیین قیمت اضافه شود افزود : اگر موئلفه های متعدد در روند تولید اضافه شوند بیشترین فشار بر دوش مصرف کننده خواهد افتاد.

رییس اتاق ایران در مورد صندق توسعه ملی گفت : این مورد مبحث بسیار مهمی است و تشکیل یک اساسنامه منسجم در مجلس برای آن بسیار کار مطلوبی خواهد بود  ولی در این امر باید به یاد داشته باشیم که می توانیم از تجربیات دیگر کشورها و همچنین از تجربیات خود مان در خصوص صندوق ذخیره ارزی استفاده بهینه را به عمل آوریم .


به نام بخش خصوصی به کام دولت

وی افزود : صندوق ذخیره ارزی که برای سرمایه گذاری های بخش خصوصی در نظر گرفته شده بود ، دیدم که فقط مصارف دولت در زمینه بودجه عمرانی  را تامین کرد که این مسله مانند یک گام رو به عقب بود و هیچ توجیه منطقی نیز نمی تواند داشته باشد.

نهاوندیان در بخش دیگری از صحبت های خود به بحث مالیات اشاره کرد و گفت : مالیت بر مشاغل حدود 50 درصد افزایش داشته و مالیات بر شرکت ها نیز افزایش 40 درصدی را تجربه کرده است که اگر دولت می خواهد اشتغال افرایش یابد باید شاغلین را تشویق کنیم و پایه ریزی این گونه مقررات مالیاتی سودی در بر نخواهد داشت.

رییس اتاق ایران با اشاره به وضع ذخایر ارزی در دنیا بر اساس مطالعات انجام شده در بانک جهانی گفت : کشور های در حال توسعه آسیایی در سال 1990 حدود 4 درصد در این ذخایر سهم داشته اند و در سال 2007 این رقم به 48 درصد رسیده است و در این زمان است که ما باید نگاهی به جایگاه خود در این جریان بیاندازیم و بگوییم آنچنان که باید از تجربه دیگران بهره نگرفته ایم و باید گفت که آیا ما کم نفت تولید کرده ایم.

محمد نهاوندیان در پایان صحبت های خود از عبداللهی ریاست کمیسیون تلفیق که به دلیل مسائل کاری در مجلس نتوانسته بود در این جلسه حضور یابد به دلیل مشارکت دادن بیشتر از قبل بخش خصوصی در تصویب بودجه و نظر خواهی از اعضای اتاق  تشکر کرد .

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.