رژيم صهيونيستي ديدار "محمود احمدي نژاد "رييس جمهوري ايران از سوريه را در چارچوب پاسخ به تهديدهاي اخير اسراييل عليه سوريه و لبنان دانست.
  
به گزارش ايرنا، رژيم صهيونيستي به ديدار محمود احمدي نژاد از دمشق اهتمام فراواني نشان داد و رسانه هاي رژيم صهيونيستي اين سفر را در چارچوب پاسخ به تهديدهاي اخير اسراييل عليه سوريه و لبنان دانستند.

شبکه المنار ارگان تصويري حزب الله در گزارشي اعلام کرد:همزمان با واکنش رسانه هاي اسراييلي به سفر احمدي نژاد ، "ايهود باراک" وزير جنگ اسراييل نيز از سازمان ملل اتهاماتي را همزمان با موج تبليغاتي رسانه هاي اسراييلي متوجه حزب الله کرده و ادعا نمود که اين گروه لبناني داراي قدرت پدافند ضد هوايي است.

المنار افزود: رسانه هاي اسراييلي تحليل خاصي از سفر احمدي نژاد به سوريه ارائه کردند و آن را در چارچوب تحرک محور ضد اسراييلي و پيام بازدارنده به اسراييل دانستند.

رسانه هاي اسراييل همچنين به ديدار احمدي نژاد و سيد "حسن نصر الله" دبيرکل حزب الله و "خالد مشعل" رييس دفتر سياسي حماس در دمشق اشاره کرده و به انعکاس گسترده آن پرداختند.

همچنين رسانه هاي رژيم صهيونيستي همزمان با سفر احمدي نژاد به مواضع ايهود باراک در ديداربا "بان کي مون " دبيرکل سازمان ملل در نيويورک اشاره و به اين ادعاي باراک پرداختند که حزب الله داراي ارتشي با بيش از 40 هزار موشک است و ايران و سوريه سلاح در اختيار حزب الله قرار مي دهند و بايد از ارسال سلاح از سوريه به حزب الله جلوگيري بعمل آيد.

ژنرال "گادي ايزنکوت" فرمانده شمال ارتش اسراييل نيز با ابراز نگراني در اين خصوص گفت: اين فرضيه در ارتش اسراييل وجود دارد که سلاح پيشرفته موجود نزد ارتش سوريه در نهايت در اختيار حزب الله قرار خواهد گرفت.

روزنامه اسراييلي "هاآرتص" نيز نوشت: اسراييل پس از آن که احتمال داد، سوريه سلاحهاي جديدي را در اختيار حزب الله قرار داده باشد، به دمشق هشدار علني داد. هشدار اسراييل به دمشق در مورد امکان ارسال پدافند ضد هوايي به حزب الله بود که مي تواند تحرک آزاد نيروي هوايي اسراييل در فضاي هوايي لبنان را محدود کند.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.