مدیر هماهنگی بیست و پنجمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر اعلام کرد تمامی خبرنگارانی که از سوی روابط‌عمومی جشنواره کارت شناسایی دریافت می‌کنند باید برای حضور در برنامه‌ها نیز بلیت دریافت کنند.

بابک رضایی در گفت‌وگو با مهر ضمن بیان این مطلب افزود: به دلیل ظرفیت محدود تالارهای میزبان جشنواره در بخش‌های مختلف آن‌چه که از سوی واحد هماهنگی به روابط عمومی جشنواره اعلام شده بر این است که دوستان خبرنگار برای این‌که دچار مشکل خاصی نشوند، قبل از حضور در برنامه مورد نظر خود با ارائه کارت شناسایی که از سوی ستاد جشنواره تقدیم آنها شده، نسبت به تهیه بلیت از روابط‌عمومی جشنواره اقدام کنند، چرا که به هیچ‌عنوان دوست نداریم در این خصوص به خبرنگاران جسارتی شود.

وی افزود: ارائه کارت شناسایی صرفا برای تهیه گزارش و مصاحبه با دست‌اندرکاران جشنواره و همچنین عوامل اجرایی گروه‌ها در سالن‌های اجرای موسیقی است تا خبرنگاران در این زمینه با مشکلی برخورد نکنند، ضمن این‌که در همه سالن‌‌ها جایگاه‌های مخصوص خبرنگاران در نظر گرفته شده است تا بتوانند از برنامه‌ها استفاده کنند.

مدیر عامل انجمن موسیقی همچنین از راه‌اندازی غرفه‌های عرضه محصولات موسیقی توسط چند شرکت فعال در عرصه موسیقی در طول برگزاری جشنواره خبرداد و گفت: این غرفه‌ها در سالن‌های بزرگ میزبان جشنواره برای عرضه محصولات فرهنگ و هنری راه اندازی خواهد شد.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.