مهر: معاون محیط زیست گلستان و رئیس ستاد هوای پاک استان در پی قطع 170 اصله درخت هیرکانی در پارک ملی گلستان گفت: از قضیه قطع درخت در این پارک بی خبرم.

مهران جهانشاهی ظهر پنجشنبه در نشست با خبرنگاران به مناسبت روز "رسانه و هوای پاک" در این اداره کل افزود: در هفته اخیر به دلیل برخی مسائل شخصی و حضور نداشتن در اداره از برخی جریانات پیش آمده از جمله قطع درخت در پارک ملی گلستان اطلاعی ندارم.

وی به خبرنگاران راهنمایی کرد که این مسئله را از دیگر مسئولان محیط زیست مانند، مدیرکل بپرسند تا جزئیات دقیق این حادثه ارائه شود.

فرار مدیرکل از رسانه در روز رسانه و هوای پاک

راهنمایی معاون محیط زیست گلستان درحالیست که مدیرکل محیط زیست گلستان در طول خدمت خود در این سمت، همواره از مصاحبه با خبرنگاران طفره رفته است و نه تنها در نشست خبری سال گذشته روز هوای پاک شرکت نکرده بود، بلکه در نشست امروز به رغم حضور در دفتر کارش از شرکت در جلسه مطبوعاتی خودداری کرد.

به باور خبرنگاران رسانه های گروهی گلستان، مدیرکل محیط زیست این استان همواره از نشستهای خبری و مصاحبه با خبرنگاران طفره می رود که این امر، "ساسان علی نژاد" را به غیررسانه ای ترین مدیر استان مبدل کرده است.

جالب آنکه دعوتنامه رسانه ها برای شرکت در نشست خبری روز هوای پاک نیز از طرف جهانشاهی امضاء و ارسال شده است و پاسخگو نبودن مدیرکل محیط زیست به رسانه در روزی که به "رسانه و هوای پاک" نامگذاری شده، جال سئوال دارد.

پیش از این مسئولان محیط زیست گلستان در پیگیریهای خبرنگار مهر وعده داده بودند تا در نشست مطبوعاتی روز هوای پاک، جزئیات بیشتری از مسئله ارائه کنند که بی اطلاعی معاون محیط زیست گلستان از قطع درختان پارک ملی، خبرنگاران را قانع نکرد.

در عین حال جهانشاهی گفت: اخبار خبرگزاری مهر و گزارشهای تصویری این رسانه موجب شد تا از خبر قطع درخت در این پارک ملی گلستان باخبر شوم.

معاون محیط زیست گلستان به برنامه های ستاد هوای پاک در استان اشاره کرد: داشتن هوای پاک یکی از اصلی ترین حقوق شهروندی مردم است که در یکماه گذشته ستاد هوای پاک در استان تشکیل شده است.

جهانشاهی افزود: نواختن زنگ هوای پاک در مدارس، بسته های آموزشی و چاپ بروشور، انجام اقداماتی در حوزه پسماند از جمله اقدامات این ستاد است.

وی یادآور شد: با توجه به اینکه پیش از این در حوزه پسماند، متولی خاصی برای زباله وجود نداشت، همه دستگاه ها موظف شدند در این زمینه مشارکت داشته باشند.

معاون محیط زیست گلستان گفت: مطالعات شناسایی پسماندهای شهری، روستایی، صنعتی و خطرناک در استان صورت گرفت و مکانیابی در این بخش شده است.

وی یادآور شد: در این راستا، 800 واحد صنعتی در استان مورد پایش زیست محیطی قرار رگفتند و به طور متوسط به هرکدام یک تا 13 بار اخطار داده شد.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.