تاريخ : | | نویسنده : 24giftcard

سرپرست وزارت نيرو در مراسم توديع دارياني و معارفه عبدالحميد ثمره هاشمي به معاونت تحقيقات و منابع انساني اين وزارتخانه گفت: وزارت نيرو از تمامي توان خود براي رساندن آب وبرق به مردم در سراسر كشور استفاده مي كند.

به گزارش پايگاه خبري وزارت نيرو، مجيد نامجو در مراسم توديع و معارفه معاونت تحقيقات و منابع انساني اين وزارتخانه، خدمات رساني به مردم را از بهترين و نيك ترين كارها در نزد پروردگار دانست و افزود: وزارت نيرو، وزارتخانه اي است كه مردم از بدو حيات تا زمان مرگ به آن نيازمند هستند و دو بحث آب و برق كه از اصلي ترين نيازهاي انسان است به وسیله اين وزارتخانه تامين مي شود ،لذابا تمام توان تلاش خواهیم کرد در امر خدمات رساني آب وبرق به مردم در اقصي نقاط كشور همواره سربلندباشیم و معاونت انساني نيز بخوبي بايد نقش خود را در اين زمينه ايفا كند.

نامجو از معاون جديد تحقيقات و منابع انساني به عنوان يك چهره فرهنگي كه سالها در سمت هاي، مدير كل مركز صدا و سيماي آذربايجان غربي – معاون منابع انساني وزارت صنايع و معادن و رئيس شوراي فرهنگي و امور آموزشي در خدمت مردم بوده است ياد كرد و از وي خواست در جهت جذب نخبگان و استفاده از آنان در جايگاه مناسب ،باايجاد تسهيلات برای بازنشستگي پيش از موعد، مقدمات خدمت نيروهاي جوان در اين وزارتخانه را فراهم كند.

سرپرست وزارت نيرو با تجليل از خدمات محمد علي دارياني در زمان تصدي معاونت تحقيقات و منابع انساني، از سيد عبدالحميد ثمره هاشمي خواست با ادامه راه محمد علي دارياني درپویایی این معاونت بکوشد.

عبدالحميد ثمره هاشمي معاون تحقيقات و منابع انساني نيز در سخناني ضمن تقدیراز حسن اعتماد سرپرست وزارت نيرو گفت: اين معاونت دو مسئوليت حساس آموزش ،تحقيقات و راهبري منابع انساني كه چراغ راه هدايت مديران و مسولان براي پيمودن مسير درست و صحيح است را به عهده دارد.

وي جايگاه منابع انساني رايكي از والاترين ابعاد عدالت در يك وزارتخانه دانست كه تلاش مي كند هر كس را در جايگاه واقعي خودش مستقر كند.

ثمره هاشمي افزود: در نهادها و وزارتخانه هاي جمهوري اسلامي قاطبه مديران دلسوز، زحمتكش و متعهد هستند و سرمايه اصلي مديران اعتماد به مجموعه اي است كه در آن مشغول خدمت هستند.

وي اظهار اميدواري كرد با همدلي و همياري و مساعدت مديران و كاركنان مجموعه وزارت نيرو بتواند در پايداري و رشد و شكوفايي بنايي كه احداث شده است گام مؤثري بردارد.

محمد علي دارياني معاون پيشين تحقيقات و منابع انساني وزارت نيرو نيز با اشاره به مسئوليت سنگين و حجم ماموريت اين معاونت گفت: در بحث اصلاح هرم ارتقاء كيفيت نيروي انساني در ابتداي سال 85 آمار كاركنان وزارت نيرو بيش از 92 هزار نفر بوده كه در پايان سال 87 اين ميزان با 10 درصد كاهش نيروي انساني به بيش از 83 هزار نفر رسید و در مقابل، كيفيت نيروي انساني ارتقاء يافت، بطوريكه در ابتداي سال 85 تعداد 86 هزار نفر از كاركنان وزارت نيرو داراي مدرك تحصيلي ديپلم و يا زيرديپلم بودند ولي با آموزش هاي مختلف و تشويق به تحصيل در پايان سال 87 تعداد كاركنان ديپلم و زير ديپلم به 44 هزار نفر کاهش يافته است.

دارياني افزود: در سه سال گذشته وزارت نيرو در مقطع تحصيلي ليسانس و بالاتر حدود 11 درصد رشد تحصيلي داشته است .

وي در ادامه گفت: جذب نخبگان در وزارت نيرو از سه سال قبل آغاز شده و امروز حدود 530 نفر ازاین افراد جذب وزارت نيرو شده اند.

معاون سابق تحقيقات منابع انساني وزارت نيرو: برگزاري آزمونهاي استخدامي يكپارچه با هدف شايسته گزيني ، ساماندهي نظام بيمه درماني، تدوين و بازنگري 40 نظام نامه، تصويب نظام پرداخت وزارت نيرو، تجزيه و تحليل مشاغل در وزارت نيرو ، تجهيز آزمايشگاه هاي وابسته به این وزارتخانه را از خدماتي دانست كه در هنگام تصدي معاونت تحقيقات و منابع انساني به انجام رسانده وافزود: پروژه اي در دست بررسي است كه صدور قبوض آب و برق از حالت سنتي خارج شده ومردم بتوانند بصورت غيرحضوري از طريق اينترنت SMS (پيام كوتاه) و تلفن ثابت قبوض خود را پرداخت نمايند که بزودی محقق خواهد شد.

در خاتمه حكم انتصاب عبدالحميد ثمره هاشمي توسط سرپرست وزارت نيرو ابلاغ و از زحمات محمد علي دارياني با اهداء لوح ياد بود قدرداني شد.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.