603707-420487.jpg *مشروح سخنان رئيس جمهور پيش از خطبه هاي نماز جمعه روز قدس

بسم الله الرحمن الرحيم
اللهم عجل لوليك الفرج و العافيه و النصر و اجعلنا من خير انصاره و اعوانه و المستشهدين بين يديه
فرارسيدن عيد فطر را صميمانه تبريك عرض مي كنم. اميدوارم همگان توانسته باشند از ايام ماه مبارك رمضان، به‌ويژه ليالي قدر به نحو احسن استفاده كنند. اميدوارم خداوند متعال بهترين سرنوشت را براي ملت ايران و جامعه‌ي بشري رقم زده باشد.

روز قدس به روز سرنوشت‌ساز كل جهان تبديل شده است

امروز، روز قدس و روز تلاش براي نجات فلسطين و بشريت از استيلاي ستمگران جهاني است. امام راحل 30 سال قبل آخرين جمعه‌ ماه مبارك رمضان را روز قدس نامگذاري كردند. روز قدس روز وحدت مسلمانان و وحدت جامعه‌ بشري در برابر قدرت‌هاي ظالم و غاصب است و به لطف خداوند پس از 30 سال روز قدس به روز سرنوشت‌ساز كل جهان تبديل شده است. امروز روز قدس روز جهاني است و يك صف‌بندي جديد در دنيا پيدا شده است؛ چنان‌كه در يك طرف اين صف تمام آزاديخواهان، عدالت‌طلبان، موحدان، پاكان و انسان‌هاي صالح و خداجو قرار دارند و از طرف ديگر سلطه‌گران، استعمارگران و جنايت‌كاران.

يهودي‌ستيزي توسط دولت‌ها و سياستمداران اروپايي و شبكه‌هاي صهيونيسم طراحي شد

سوال اين است كه چرا چنين اتفاقي افتاده و چرا مساله‌ فلسطين اين قدر مهم است و چرا امروز سرنوشت جامعه‌ بشري در گرو تحولات سرزمين فلسطين است؟
پس از جنگ جهاني اول با استفاده از غفلت ملت‌هاي منطقه و مسلمانان، سرزمين فلسطين را تحت قيمومت استعمار پير قرار دادند و در اين فاصله با فضايي كه ايجاد كردند صهيونيسم سازمان‌يافته و جنايتكار با پوشش خريد زمين وارد اين سرزمين شدند و بخش وسيعي از اين سرزمين را غصب و با كمك دولت انگليس مردم را آواره كردند. قبل از جنگ جهاني دوم فعاليت‌هاي آنها گسترش پيدا كرد و در كشورهاي اروپايي يك نمايش پيچيده به نام يهودي‌ستيزي راه انداختند؛ البته برخي مردم اروپا و دولت‌هاي آنها به خاطر رفتار بخشي از يهودي‌ها از آنها متنفر شده بودند و علاقه داشتند آنها را از اروپا بيرون كنند؛ اما اصل طراحي يهودي‌ستيزي توسط دولت‌ها و سياستمداران اروپايي و شبكه‌هاي صهيونيسم طراحي شد و در اين ارتباط صدها فيلم و كتاب درست كردند. بعد از جنگ جهاني دوم مدعي شدند در طول اين جنگ ماجراي هولوكاست رخ داده و به ادعاي آنها تعداد زيادي از يهودي‌ها در كوره‌هاي آدم‌سوزي كشته شده‌اند. آنها در واقع دو شعار را جا انداختند؛ يكي مظلوميت قوم يهود با دروغ‌ها و طراحي‌هاي پيچيده‌ي تبليغاتي و ايجاد اين جو رواني كه آنها مظلوم هستند و دوم اينكه آنها نيازمند يك سرزمين مستقل‌اند. آنها در ايجاد اين فضا قوي عمل كردند؛ به نحوي كه جامعه‌ جهاني را تحت تاثير اين امر قرار دادند.

چرا اجازه نمي‌دهند از هولوكاست رمزگشايي و حقيقت و واقعيت آشكار شود؟

من در طول چهار سال گذشته در مورد مظلوميت دروغين آن‌ها مطالبي مطرح كرده‌ام، اما اينجا مي‌خواهم يك اشاره‌ كنم كه اين مظلوميت چقدر ريشه دارد و دروغين است.
سوال ما از آن‌ها اين بود كه اگر ماجراي هولوكاست واقعا رخ داده چرا اجازه نمي‌دهيد در مورد آن تحقيق شود؟ راجع به همه چيز تحقيق آزاد است، اما در مورد اين ماجرا يك جعبه‌ سياه درست كرده‌اند كه اجازه نمي‌دهند باز و بازخواني شود و مي‌خواهند از آن سوءاستفاده كنند. سوال‌ ما اين است كه چرا اجازه نمي‌دهيد از اين ماجرا رمزگشايي و حقيقت و واقعيت آشكار شود؟
امروز مهمترين مسئله‌ جهان مسئله‌ فلسطين است و ما طراحي‌هاي استكبار را زير سايه‌ صهيونيست‌ها مي‌دانيم. ما سوال داريم كه اگر هولوكاست رخ داده كجا رخ داده؟ مگر غير از اروپا بوده؟ چه كساني مدعي هستند كه يهودي‌ستيزي در آن زمان ايجاد شده است؟ اين يهودي‌ستيزي در كجا رخ داده است؟ در اروپا. چه كساني آن را ايجاد كرده‌اند؟ دولتمردان اروپايي آن را ايجاد كرده‌اند.
اروپايي‌ها براي اينكه يهودي‌ها را از اروپا برانند و در فلسطين مستقر كنند يهودي‌ستيزي را ايجاد كردند، و دو كار متضاد را هم‌پايه‌ هم پيش بردند. يهودي‌ستيزي را خود طراحي و در كنار آن از جنايت‌هاي صهيونيست‌ها بي‌چون و چرا حمايت كردند، كه هر دو اين كارها براي تحقق اهداف استعماري و سلطه بر منطقه و جهان بود.
اگر اين ادعاي آنها را كه آنها يك سرزمين مستقل داشته باشند بپذيريم و در واقع اين منطق آنها را بپذيريم پس بايد اين حق را به تمام اقوام و ملل مختلف داد و اگر اين حق را داد، چه اتفاقي مي‌افتد؟ اگر اين استدلال را بپذيريم پس بايد اين حق را به سرخ‌پوست‌هاي آمريكايي نيز بدهيم. سرخ‌پوست‌هاي آمريكايي كه سال‌ها قبل در آمريكا زندگي مي‌كردند، فرهنگ انساني داشتند، آنها به اين سرخ‌پوستان حمله كردند و كشتار وسيعي انجام دادند و سرزمين‌شان را اشغال كردند. اگر بپذيريم اينها در فلسطين و يا در سرزمين ديگري يك كشور مستقل يهودي داشته باشند بايد بپذيريم سرزمين آمريكا را تحويل سرخ‌پوستان آن بدهند، هم‌چنين با توجه به اينكه در اروپا نيز اقوام مختلفي حضور دارند بايد اروپا نيز به 72 كشور مستقل تبديل شود و مثلا روسيه هم تكه تكه شود؛ پس مي‌بينيم با پذيرش اين استدلال چه وضعيتي ايجاد مي‌شود. آيا نقطه‌ امني در جهان وجود خواهد داشت؟ اين منطق زيربناي ناامني و جنگ‌هاي گسترده در جهان خواهد بود و همه را به برداشتن سلاح و استفاده از آن براي حل مسائل تشويق مي‌كند؛ اين يك منطق غيرانساني و باطل است.

دشمنان با غفلت تاريخي ملت هاي منطقه، يك سرپل مهم در قلب خاورميانه و دنياي اسلام در اختيار گرفتند
فرض كنيد با اغماض اين منطق را براي قوم يهود بپذيريم، اينها بايد در كجا ساكن شوند؟ چرا در فلسطين ساكن شوند؟ چرا در اروپا و كانادا مستقر نشوند و دولت‌هاي آنها از آنان حمايت نكنند تا نگراني در مورد آنها نداشته باشيم؟
چرا مردم فلسطين بايد خسارت اين موضوع را بدهند؟ شما اروپايي‌ها ادعا مي‌كنيد جنايت و يهودي‌ستيزي كرده‌ايد، چرا مردم فلسطين خسارت آن را بدهند و آن را جبران كنند؟
ملت‌هاي منطقه يك گناه بزرگ مرتكب شدند و آن هم غفلت تاريخي در ابتداي قرن بيستم بود؛ اين غفلت باعث شد دشمن بيايد و يك سرپل مهم در قلب خاورميانه و دنياي اسلام را در اختيار بگيرد.
جنايتكاران به بهانه و ادعاي جنايتي كه مردم منطقه در آن نقشي نداشتند، آمدند و بيش از شصت سال جنايت كردند، چندين جنگ بزرگ ايجاد و ميليون‌ها نفر آواره شده‌اند، هزاران نفر زنداني و هر روز ترور و موشك باران و خانه‌ها و مزارع به آتش كشيده و زير شني بولدوزرها متلاشي مي‌شود، خون‌ها ريخته مي‌شود و هر روز كشورهاي منطقه در معرض تهديد جنايتكاران صهيونيستي هستند؛ نه تنها كشورهاي منطقه بلكه كشورهاي جهان در معرض تهديد رژيم صهيونيستي هستند.اينها در جنايت روي همه جنايتكاران تاريخ را سفيد كرده‌اند.

اشغال سرزمين فلسطين هيچ ارتباطي به ماجراي هولوكاست ندارد

عزيزان من! بهانه تاسيس رژيم صهيونيستي يك دروغ و فساد است؛ يك دروغ متكي به يك ادعاي غيرقابل استناد و افسانه‌اي؛ اشغال سرزمين فلسطين هيچ ارتباطي به ماجراي هولوكاست ندارد.
هم ادعا فاسد است، هم بهانه فاسد است، هم دست‌اندركاران و حاميان فاسد هستند. همه‌شان جنايتكاران تاريخي هستند؛ كساني هستند كه 500 سال دنيا را به استعمار كشيده‌ و چپاول كرده‌اند، تازه اگر ادعاي آنها را بپذيريم بايد آنان را به دادگاه بسپاريم و مجازات كنيم. امروز هم بهانه فاسد است، هم راهكار كه اشغال سرزمين ديگران است يك فساد بزرگ است و هم اقدام‌كنندگان خود ظالم و فاسد هستند. معلوم است از اجتماع چند فاسد و چند فساد چه چيزي بيرون مي‌آيد؛ رژيم و جنايت‌كاراني بيرون مي‌آيند كه هر كاري اراده كنند انجام مي‌دهند. اين رژيم صهيونيستي به معناي حقيقي كلمه يك شجره خبيثه است؛ همه ريشه و ساقه و برگ و برش جنايت و ظلم و فساد عليه بشريت است.

مقابله با رژيم صهيونيستي هم امري ملي و اعتقادي و هم ديني و اسلامي و هم يك امر انساني است
خيلي روشن است كه اين رژيم از اساس با اهداف استعماري و چپاول‌گري درست شده و كوچك‌ترين منطق انساني و عقلاني در مقدمات برپايي آن وجود ندارد. وجود اين رژيم يعني تهديد و ناامني دائمي و گسترش شبكه سلطه و استكباري در همه جهان؛ بنابراين مقابله با اين رژيم و ايستادن در برابر صهيونيست‌ها هم يك امر ملي و اعتقادي و هم ديني و اسلامي است و هم يك امر انساني؛ چون اين رژيم امنيت ملي و استقلال همه ملت‌هاي منطقه را مورد تهديد قرار داده و آمده است تا استقلال ملت‌ها را بگيرد، آمده امنيت ملي ملت‌هاي منطقه را مخدوش كند؛ بنابراين امنيت و منافع ملي تك تك كشورهاي منطقه اقتضا مي‌كند در برابر صهيونيست‌ها با همه قدرت بايستند.
آنها به دنبال ايجاد تفرقه و درگيري دائمي و ايجاد فاصله بين ملت‌ها هستند؛ پس ملت‌ها بايد در برابر آنها بايستند. مقابله با اين رژيم يك امر اعتقادي و ديني و اسلامي است؛ چون اينها مطلقا دين ندارند.
اين يك دروغ بزرگ است كه صهيونيست‌ها را معادل يهود و يا مسيحيت قرار مي‌دهند؛ اينها نه مسيحي هستند و نه يهودي و نه ديني دارند؛ اينها ضد اديان الهي هستند، آمده‌اند تا همه ارزش‌هايي را كه پيامبران الهي آورده‌اند منهدم كنند. شما ببينيد پشت شبكه تخريب فرهنگي ملت‌ها صهيونيست‌ها هستند، پشت شبكه تخريب ارزش‌هاي انساني صهيونيست‌ها هستند. اصلا پايه استيلاي صهيونيست‌ها بر جهان، نابودكردن فرهنگ ديني، انساني و ارزشي ملت‌هاست؛ چنان‌كه هر جايي كه توانستند فرهنگ‌هاي متعالي را تحت تاثير قرار دهند همانجا مسلط شدند، اين‌ها سمبل دروغ و فريب و كينه‌ورزي هستند، اينها ضد مسيحيت و اسلام و ضد حضرت موسي(ع) و پيامبران الهي هستند.

تا ظلم هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستيم
به‌ويژه براي ما مسلمان‌ها ايستادن در برابر آنها يك امر اعتقادي است. برادران و خواهران مسلمان ما را قطعه قطعه مي‌كنند. ايستادگي در برابر ظالم و حمايت از مظلوم يك اصل مسلم اعتقادي ما مسلمانان است. دارند مي‌كشند، آواره و ترور مي‌كنند. خيلي روشن است كه ملت‌هاي موحد و اسلامي نمي‌توانند بي‌تفاوت باشند. امام عزيز ما فرمود در هر كجاي عالم كه ظلم باشد ما هستيم. فرمود تا ظلم هست مبارزه هست و تا مبارزه هست به فضل الهي ما هستيم.

اصل موجوديت رژيم صهيونيستي توهين به کرامت انسان ها است
اصل موجوديت رژيم صهيونيستي توهين به کرامت انسانها است. افسانه هولوکاست راه مي اندازند دروغ مي گويند؛ نمايش بازي مي کنند؛ خودشان يهودي ستيزي راه مي اندازند از يک طرف و از طرف ديگر پرچم حمايت از يهوديان را راه مي اندازند و از طرف ديگر همه ارزش هاي انساني را براي اين رژيم قرباني مي کنند.
همين ها وقتي پاي يک گربه در کشورهايي مثل ما که عليه سياست هاي آنها هستند زير ماشين شهرداري مي رود قطعنامه حقوق بشر صادر مي کنند يک نفر پايش به جدول گير مي کند و زمين مي خورد قطعنامه حقوق بشر صادر مي کنند اما ادعاي حقوق بشري و انساني وقتي به رژيم صهيونيستي مي رسد رنگ مي بازد و موضوعيت ندارد جنايتها را ماستمالي و به طور مطلق از آنها حمايت مي کنند.
وقتي به کشور ما مي رسند و انتخابات صددرصد آزاد برگزار مي شود يک نفر را پيدا مي کنند و حرف هايي را از دهنش مي کشند و مي گويند آزادي در ايران مخدوش شده است، اما وقتي به فلسطين مي رسيم شعار آزادي وجود ندارد، براي مردم فلسطين آزادي و حقوق بشر معنا ندارد، شعار دموکراسي مي دهند ولي وقتي چهل ميليون در آزادترين انتخابات تاريخ بشر شرکت مي کنند مي گويند دموکراسي نيست اما در فلسطين اجازه نمي دهند مردم سرنوشت خود را تعيين کنند.
دموکراسي وقتي به فلسطين مي رسد پاي حاکميت جنايتکار صهيونيستي قرباني مي شود، اين رژيم از ناحيه قدرت هاي بزرگ مختار مطلق است و هر جنايت و فسادي را که انجام دهد در مصونيت بسر مي برد. امروز رژيم غاصب صهيونيستي در هر جنايتي آزاد است.
برخي دولت هاي غربي و استکباري مي روند صهيونيست ها را نفوذ مي دهند و وقتي مي خواهند هر قراردادي منعقد شود مي گويند صهيونيست ها را به رسميت بشناسيد.

مقابله با صهيونيست ها امري انساني و بشري است

مقابله با صهيونيست ها امري انساني و بشري است. ديديد در جنگ 33روزه و22روزه در غزه چه کردند، چقدر انسان ها اعم از زن و مرد و پير و کودک را قتل عام کردند. قريب سه سال است که مردم بي پناه و مظلوم غزه در محاصره هستند چرا صداي قدرت هاي مدعي حقوق بشر در نمي آيد؟ آيا در غزه موضوع انسانيت و رعايت حقوق بشر مطرح نيست؟ در غزه بچه ها قطعه قطعه مي شوند اما دولت هاي استکباري و حامي صهيونيزم با گستاخي مي ايستند و از رفتار و اعمال خود دفاع مي کنند. صهيونيست ها و حاميان آنان در غزه از هيچ جنايتي فروگذار نکردند حتي مکان هاي مذهبي را ويران کردند.
مبارزه با انديشه صهيونيزم مبارزه اي انساني و متعلق به جامعه بشري است. روز جهاني قدس روز ملي، اعتقادي و انساني است. روز قدس نقطه اتحاد هميشه بشريت براي دفاع از کرامت و حقوق انسان هاست و آرمان قدس، آرماني بشري است.

مردم اروپا و آمريکا نيز از صهيونيست ها بيزارند اما صهيونيست ها بر سرنوشت دولت هاي اروپايي و آمريکا مسلط هستند
حتي مردم اروپا و آمريکا از صهيونيست ها بيزارند و نسبت به آنان احساس تحقير و تحميل مي کنند. پديده صهيونيسم ساخته و پرداخته استکبار جهاني است. سردمداران استعماري جريان صهيونيسم را راه انداختند و به عنوان ابزار سلطه تقويت کردند اما اتفاقي که اينجا افتاد اين بود که صهيونيست ها بر آنان مسلط شدند.
شکل گيري شبکه جهاني صهيونيسم باعث شد که صهيونيست ها بر سرنوشت دولت هاي اروپايي و آمريکا مسلط شوند. بسياري از دولت هاي غربي به حمايت از صهيونيست ها متعهد هستند که اين تعهد حتي در تبليغات انتخاباتي آنان ديده مي شود.
در برخي کشورهاي اروپايي و آمريکا کساني که مي خواهند در انتخابات شرکت کنند و هنگام تبليغات انتخاباتي به عنوان الزام بايد متعهد شوند که از صهيونيست ها حمايت مي کنند. شرط بدست آوردن مناصب کليدي در اين کشورها حمايت از صهيونيست هاست حتي نامزد انتخابات رياست جمهوري در آمريکا بايد در محفل صهيونيست ها حاضر شود و با حمايت از آنان رضايتشان را کسب کند.

صهيونيست ها نماد امپراتوري و سلطه بر جهان و نماد کامل نژادپرستي عصر ما هستند
برخي از مسئولان کشورهاي اروپايي مي گويند هر چقدر مي خواهيد عليه دولت ما شعار بدهيد ما تحمل مي کنيم اما عليه صهيونيست ها شعار ندهيد و برخي از دولت هاي غربي رسماً به صهيونيست ها باج مي دهند.
بسياري از شرکت هاي بزرگ تا سرمايه دار و سهامدار صهيونيست نداشته باشند نمي توانند کار اقتصادي کنند و بسياري از شرکت هاي صهيونيستي در اين کشورها از ماليات معاف هستند.
بسياري از رسانه ها، شرکت هاي فيلم سازي و انتشارات کتاب در سيطره و تسلط کامل صهيونيست هاست. صهيونيست ها نماد امپراتوري و سلطه بر جهان و نماد کامل نژادپرستي عصر ما هستند. صهيونيست ها کساني هستند که جز براي حزب خود براي احدي احترام قائل نيستند حتي اگر رييس جمهور آمريکا باشد.

تنها راه نجات ، ايستادن در برابر شبکه فاسد صهيونيسم است
مي خواهم بگويم عزيزان من ، با همت و ايستادگي و هوشمندي شما و تبعيت شما از امام و خط نوراني ولايت ، روز قدس به روز تجديد حيات ، تجديد عزت و عظمت و تجديد ارزش هاي الهي تبديل شده است. امروز ملت ايران پرچمدار همه خوبي ها در جهان است و بدانيد پرچمداري روز قدس يعني پرچمداري همه ارزش هاي الهي و انساني. يعني پرچمداري توحيد ، عدالت، صلح، دوستي و پرچمداري پاکي.
بدانيد مبارزه براي آزادي فلسطين ، ضامن اقتدار وامنيت ملي و سرافرازي در جهان است. ايستادگي در برابر اين رژيم يک وظيفه ملي ، انساني و اسلامي است. دنيا بداند ملت ايران اين پرچم سرافرازي را که در سايه ولايت بدست آورده است ، هرگز و هرگز بر زمين نخواهد گذاشت.
ملت هاي منطقه و ملت هاي آزاده جهان بايد بدانند که تنها راه نجات واقعي ، ايستادن در برابر شبکه فاسد صهيونيسم جهاني است. اين ايستادن، کليد چشيدن طعم استقلال و آزادي واقعي است و الا آنها اجازه نخواهند داد کسي طعم استقلال و آزادي را بچشد.

پيروزي نهايي ازآن ملت هاي آزاده و انقلابي و جبهه جهاني ضد صهيونيست است
من مي خواهم بگويم خودتان را بسيج کنيد و در هر کجاي عالم که رد پاي نفوذ صهيونيست ها را ديديد در برابرش بايستيد و بدانيد که به فضل الهي پيروزي نهايي ازآن ملت هاي آزاده و انقلابي و جبهه جهاني ضد صهيونيست است.
خطاب به برخي دولت هاي منطقه مي گويم؛ شما از خشم ملت هاي خودتان نسبت به رژيم صهيونيستي اطلاع داريد، بدانيد اين رژيم رو به زوال است. خودتان را به آن پيوند نزنيد و بدانيد هر قدر به اين جنايتکاران نزديک شويد به همان اندازه از مردم خودتان دور مي شويد و پايه هاي استقلال خودتان را سست مي کنيد. بياييد با مردم خودتان باشيد ،اين به نفع شماست. متاسفانه نام بعضي از شما در پاي فهرست طولاني جنايات صهيونيستي در لبنان ، غزه و سرزمين فلسطين ثبت شده است. بياييد تلاش کنيد ننگ همراهي با کثيف ترين جنايتکاران تاريخ بر پيشاني شما ثبت نشود. ما به شما علاقه منديم اين رژيم رفتني است ، سرنوشت خودتان را به اينها گره نزنيد.

دولت هاي جهان نبايد منافع مردم خود را قرباني منافع صهيونيستها کنند

خطاب به دولت هاي مستقل جهان مي گويم؛ نفوذ صهيونيست ها در هر بخشي از فرهنگ، سياست و اقتصاد شما به منزله تضعيف استقلال شماست و رويه صهيونيست ها نشان داد هر جا که نفوذ کردند دست از دسيسه هاي خود برنخواهند داشت.
يک استاد دانشگاه آمريکا ماجراي استخدام يک صهيونيست را بيان کرد که بر اساس آن اين فرد با به قدرت رسيدن، همه استادان مستقل را از کار برکنار کرد و صهيونيست ها را به جاي آنان نشاند.
دولت هاي جهان نبايد منافع مردم خود را قرباني منافع صهيونيستها کنند. منافع خود را با تن دادن به قراردادهاي ننگين به نفع صهيونيست ها تضييع نکنيد.

امروز رژيم صهيونيستي رو به افول است
خطاب به دولت هاي حامي رژيم صهيونيستي نيز مي گويم؛ عمر اين رژيم به پايان رسيده است و دست صهيونيست ها براي ملت ها رو شده و نقشه هاي آنها افشا شده و دوران اشغالگري و تجاوز به پايان رسيده است.
هزينه هاي سنگين رژيم صهيونيستي براي مقابله با ملت هاي بيدار و مردم فلسطين نمونه اي از شكست صهيونيست ها است. هزينه يک ميليون دلاري براي تخريب يک منزل 5 هزار دلاري نمونه اي از افول رژيم صهيونيستي است رژيمي که قصد داشت حاکميت خود را از نيل تا فرات گسترش دهد امروزه براي حفظ امنيت خود به ديوارکشي روي آورده است؛ اين خود نشان مي دهد فلسفه تأسيس آنها بر باد رفته است.
شما که براي توزيع پنير رفراندوم برگزار مي کنيد چرا در اين باره به همه پرسي رجوع نمي کنيد که آيا ملت شما حاضرند ماليات بدهند، تحت سلطه رژيم صهيونيستي باشند و از حقوق آنها براي رژيم صهيونيستي استفاده شود؟ رژيم صهيونيستي از بين رفتني است و دولت ها نبايد سرنوشت خود را به رژيمي که اگر هزار سال هم از عمر آن بگذرد، رسميت نخواهد يافت؛ گره بزنند.

هر طرحي كه حق ملت فلسطين را تأمين نکند بي شک به زباله دان تاريخ خواهد پيوست
طرح جديدي درباره مساله فلسطين مي خواهند اجرا كنند. اگر اين طرح حق ملت فلسطين را تأمين نکند بي شک به زباله دان تاريخ خواهد پيوست.
جمهوري اسلامي ايران براي حل مسأله فلسطين آمادگي دارد. ما براي اين منظور راه حل انساني داريم و آن اينکه آوارگان فلسطيني به خانه و کاشانه خود برگردند و ملت فلسطين خود درباره سرنوشتشان تصميم بگيرند.
ملت فلسطين بداند دشمن قصد دارد ميان آنها تفرقه بيندازد و انديشه مقاومت را از بين ببرد اما مجاهدان في سبيل الله و ملت ايران همواره با شما بوده اند و خواهد بود.

دبيرکل سازمان ملل متحد بايد گزارش جنايات رژيم صهيونيستي را منتشر کند
دبيرکل سازمان ملل متحد بايد گزارش جنايات رژيم صهيونيستي را منتشر کند تا جهانيان با چهره واقعي اين رژيم بيشتر آشنا شوند.
اما خطاب به ملت ايران نيز مي گويم؛ حضور تاريخي شما در انتخابات دشمنان صهيونيستي را به خشم آورده است و با دسيسه و سر و صدا و با جمع کردن عده اي تلاش مي کنند عظمت کار شما را کمرنگ جلوه دهند و براي اين منظور سناريوهاي زيادي تهيه کرده اند تا عظمتي را که ملت ايران آفريده مخدوش کنند.
شنيده ام قصد دارند عده اي را هنگام حضورم در سازمان ملل متحد جمع کنند تا سر و صدا به راه بيندازند اما بدانند اين اقدامات حرکاتي مذبوحانه است و دوران آن به سر رسيده است و اين اقدامات نزد مردم ما پشيزي ارزش ندارد.

ملت ايران پرچم عزت، شرف و آزادگي را هرگز بر زمين نخواهد گذاشت
ملت ايران امروز بار ديگر با تجمع پرشکوه در تهران و همه شهرها تأکيد کردند که پاي آرمان هاي انقلاب اسلامي ايستاده، زنده و پاينده اند.
ايران پايگاه آرمان هاي عدالتخواهي، مقابله با ظالمان، اخلاق، پاکي و معنويت است. دنيا بداند ملت ايران پرچم عزت، شرف و آزادگي را که برافراشته است هرگز بر زمين نخواهد گذاشت.
سلام خدا بر امام و شهيدان ‌و ايثارگران، سلام خدا بر ملت بزرگ ايران و رهبر هوشمند آن و سلام خدا بر شما روزه‌داران و مومنان.
و السلام عليكم و رحمه الله و بركاته


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.