تاريخ : | | نویسنده : 24giftcard

ایسنا: در پي کشف جسد مردي 41 ساله زير پل زيرگذر گمرک ساوه واقع در اتوبان ساوه - تهران در اسفند ماه سال گذشته، پرونده‌اي دراين زمنيه تشکيل و ماموران پليس آگاهي اين شهر مسوول رسيدگي به موضوع فوق شدند.

منطقه مرکزي، سرهنگ بصيرت فرمانده انتظامي ساوه در اين رابطه گفت: ابتدا ماموران هويت مقتول را شناسايي و دريافتند وي اهل تهران و ساکن ساوه است.

وي ادامه داد: با تحقيقات انجام شده و اخذ پرينت ارتباطات تلفني مقتول در يک شب قبل از حادثه، آنها دريافتند وي شب حادثه ساعت 21 با تنها دوست و رفيق صميمي چندين ساله خود بوده که در آن ساعت با مراجعه به محل کار مقتول وي را سوار کاميون خود نموده است.

وي تصريح کرد: با بدست آوردن اين اطلاعات ماموران سريعا فرد مورد نظر را دستگير و تحت بازجويي قرارمي‌دهند که نامبرده ابتدا منکر اين اطلاعات شد، از طرفي تحقيقات ماموران آگاهي حاکي از آن بود که مقتول دچار اعتياد بوده و همسر وي با متهم ارتباط پنهاني داشته است.

سرهنگ بصيرت افزود: با بدست آوردن اين اطلاعات، مجددا متهم تحت بازجوئي‌هاي فني و پليسي قرار گرفت و نهايتا معترف به قتل دوست خود شد؛ از سوي ديگر همسر مقتول نيز دستگير شد که در اعترافات خود عنوان کرد، با متهم ارتباط پنهاني داشته و قصد داشتيم با کشتن همسرم با هم ازدواج کنيم.

فرمانده انتظامي شهرستان ساوه گفت: با عترافات قاتل و همسر مقتول پرونده‌اي دراين زمينه تشکيل وبه همراه هر دو متهم تحويل مقامات قضايي شد.رپورتاژ
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
سایت مربوط به قیمت قطعات کامپیوتر

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.