تاريخ : | | نویسنده : 24giftcard


جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: اخیرا ماموریت برخورد با اشرار وگروهک های ضد انقلابی که در پوشش های مختلف امنیت در شرق کشور را به مخاطره انداخته بودند به سپاه واگذار شد و در نخستین روز ورود سپاه به ماموریت، این نیرو توانست به گروه موسوم به «ریگی» ضربه مهلکی وارد کند.

به گزارش مهر، حجت الاسلام  مجتبی ذوالنور تصریح کرد: اگر امروز آمریکا، اسرائیل و دشمنان ما را تهدید به حمله می کنند و اتفاقی نمی‌افتد به خاطر این نیست که نخواستند، بلکه نتوانستند.

وی در مورد توان و قدرت سپاه در حوزه های مختلف گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم اکنون یک قدرت بزرگ دفاعی و تهاجمی درسطح خاورمیانه و ما با دسترسی به فن آوریهای روز آموزش و تجهیز نیروهایمان به پیشرفته ترین تجهیزات دفاعی و نظامی به خوبی قادر به دفاع از سرزمین ملت و منافع ملی خود هستیم.

 ذوالنور افزود: در زمینه نبردهای داخلی اگر دشمن بخواهد حرکتی انجام دهد دفاع از کوی وبرزن و دفاع موزاییکی را طراحی کردیم . یعنی هر روستا، شهر و یا هر مکانی که جمعیتی در آن زندگی می‌کنند اعضای عضو بسیج آن محل و منطقه ازمکان خودشان می توانند دفاع کنند.

وی در تشریح توان نیروی دریایی سپاه تاکید کرد: امروز امنیت کامل خلیج فارس به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی واگذار شده و قدرت دریایی سپاه به گونه‌ای است که با در اختیار داشتن شناورهای رادارگریز فراوانی که در داخل طراحی و ساخته شده است، می‌تواند هر شناور بیگانه را که در منطقه امنیتی ماحضور پیدا می‌کند رصد و با هرنوع تهدید با آنان برخورد کند.

حجت الاسلام ذوالنور تاکید کرد: سپاه درزمینه هوا - فضا نیز از قدرت بالا و بازدارنده‌ای برخوردار بوده و به سلاح‌های موشکی پیشرفته مجهز شده است به طوری که سیستم های موشک های ساحل به دریای ما تمام عرض و طول خلیج فارس و دریای عمان را می‌تواند زیر پوشش خود ببرد و هیچ ناوشناوری از خلیج فارس نمی‌تواند عبورکند مگر این که در برد موشک های ساحل به دریای ما قرار گرفته باشد.

جانشین نماینده ولی فقیه به قدرت سپاه دربرخورد با گروهک های ضد انقلاب نیز اشاره کرد و گفت: اخیرا ماموریت برخورد با اشرار وگروهک های ضد انقلابی که در پوشش های مختلف امنیت در شرق کشور را به مخاطره انداخته بودند به سپاه واگذار شد و در نخستین روز ورود سپاه در ماموریت، توانست به گروه موسوم به «ریگی» ضربه مهلکی وارد کند.

همچنین وی درخصوص توان و تجربه سپاه پاسداران در عرصه سازندگی کشور تاکید کرد : سپاه پاسداران در زمان صلح در بخش سازندگی حضور فعال داشته و با وجود تحریم های اقتصادی پروژه های بزرگ اقتصادی را که پیمانکاران داخلی توان انجام آنها را نداشتند و همچنین شرکت های خارجی نیز به لحاظ تحریم های بیرونی اجازه ورود به این پروژه ها را نداشتند؛ سپاه ایثارگونه وارد عرصه شده و پا به میدانی گذاشت که در عرصه سازندگی توانست کارهای بزرگی را خلق کند.

به گزارش مهر ، جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران ادامه داد: سپاه خود را در سه زمینه آماده کرده است؛ تهدیدات سخت، نیمه سخت و تهدیدات نرم؛ که ما از نظر تجهیزات و تسلیحات در دوران هشت سال دفاع مقدس نسبت به دشمن فاصله زیادی داشتیم و همه دنیا پشتیبان دشمنان ما بودند؛ ما نمی توانیم منتظر باشیم تاتقارن وهم طرازی با دشمن را پیدا کنیم.

وی ادامه داد: سیاست دفاعی، راهبردی و استراتژی دفاعی ما بر عدم تقارن و عدم همطرازی و برابری است؛ لذا ما دفاع خود را این گونه تنظیم کردیم که ما در زمان وقوع جنگ از سوی دشمن، نقاط قوت دشمن را ناکارآمد و نقاط ضعف او را برجسته کنیم.

بنابراین امروز سپاه و نیروهای مسلح به حدی بضاعت و توان نظامی دارند که اگر زمانی دشمن بخواهد امنیت منطقه را تهدید کند، به طور قطع بازنده آن میدان خواهد بود.  

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.