تاريخ : | | نویسنده : 24giftcard

تحصن گروهي از دانشجويان دانشگاه تربيت معلم پرديس كرج، در اعتراض به آنچه كه وجود برخي مشكلات در فعاليت‌هاي فرهنگي، آموزشي و صنفي دانشگاه عنوان مي‌كنند، وارد ششمين روز خود شد.


به گزارش ايسنا، دانشجويان اعلام كرده‌اند كه تحصن آنها كاملا صنفي بوده و تا زماني كه خواسته‌هايشان كاملا تأمين نشود، به تحصن خود ادامه خواهند داد.


دانشجويان از حضور مسؤولان دانشگاه براي گفت‌وگو ممانعت مي‌كنند و تنها خواستار تأمين خواسته‌هايشان بدون هيچ قيد و شرطي هستند.


برخي دانشجويان در گفت‌وگو با ايسنا اظهار مي‌كنند، كيفيت نامطلوب غذاي دانشگاه، نبود سايت رايانه‌يي و برخورد نامناسب انتظامات دانشگاه و نبود امكان مناسب براي انجام فعاليت‌هاي فرهنگي دانشجويان، از موارد مورد اعتراضي آنها است.


اين در حالي است كه معاون دانشجويي دانشگاه تربيت معلم نيز گفت: خواسته‌هاي صنفي دانشجويان در حد توان و ضرب‌الأجلي تامين مي‌شود ولي تامين خواسته‌هاي مديريتي آنان زمان‌بر است.


دكتر عزيز‌الله حبيبي، در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا، در خصوص تحصن دانشجويان اين دانشگاه گفت: اين دانشجويان ابتدا 5 خواسته داشتند ولي در حال حاضر 3 خواسته‌ي عذرخواهي حراست دانشگاه به خاطر اطلاع به خانواده‌هاي متحصنين، تعويق يك هفته‌اي در برگزاري امتحانات ترم و عدم صدور حكم انضباطي از سوي كميته‌ي انضباطي براي متحصنين را نيز مطرح كرده‌اند و خواستار تامين تمام خواسته‌هاي خود به صورت يك‌جا هستند.


وي افزود: اطلاع به خانواده‌هاي دانشجويان از سوي حراست دانشگاه صورت نگرفته و اين وظيفه‌ي حوزه‌ي دانشجويي بوده است.


دكتر حبيبي خاطرنشان كرد: كميته‌ي انضباطي تاكنون فقط براي 8 نفر و آن هم به خاطر ايجاد بي‌نظمي در كار سرويس‌دهي سلف‌سرويس، برخورد فيزيكي با برخي از كاركنان و ايجاد اختلال در كارهاي روزمره‌ي آنها و ايجاد مزاحمت براي ساكنان شهرك اداري و شكايت افراد حقيقي از دانشجويان، حكم صادر كرده است.


حبيبي با تاكيد بر اينكه رياست دانشگاه حاضر است خواسته‌هاي صنفي دانشجويان را در حد توان و ضرب‌الأجلي تامين كند، گفت: برخي خواسته‌هاي آنان مديريتي است و بررسي و رسيدگي به آن زمان‌بر است و در ضمن در خيلي از موارد قابل تمكين نيست.


معاون دانشجويي دانشگاه تربيت معلم در پاسخ به برخي اظهارات دانشجويان مبني بر عدم اعزام دانشجوياني كه وضعيت عمومي مساعدي نداشته‌اند، به بيمارستان‌هاي خارج از دانشگاه، گفت: هيچ مقامي نمي‌تواند در نظر نهايي يك پزشك دخالت كند. در صورتي كه پزشك دانشگاه دستور اعزام دانشجويان را به بيرون از دانشگاه صادر كند آنها حتما به بيمارستان‌هاي شهر اعزام مي‌شوند، همانطور كه روز گذشته يك نفر اعزام شد.


وي در خصوص اعتصاب غذاي دانشجويان گفت: دانشجويان آب‌ميوه، نان و آب مصرف مي‌كنند و شايد در برخي موارد از مصرف غذا امتناع كنند.


حبيبي در پايان با اشاره به اينكه دانشجويان از هرگونه مذاكره با مسوولان امتناع مي‌كنند، گفت: برخي از اعضاي هيات علمي، مديران دانشگاه و معاون دانشجويي حاضر به مذاكره با دانشجويان شدند ولي دانشجويان اين مساله را نپذيرفتند و بايد گفت طرح يك خواسته‌ي سنگين و غيرمنعطف مبنايي براي نرسيدن به نتيجه است.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.