دريافت سهم بيشتر توسط رايحه خوش خدمت

شنيديم که طرفداران دولت بيشترين سهم را در ليست نهايي جناح اصولگرا در انتخابات مجلس هشتم دارند. به گزارش آفتاب، رايحه خوش خدمت گروهي از مدافعان دولت و رييس جمهور را تشکيل مي دهند که به عنوان يکي از اعضاي جبهه متحد اصولگرايان حضور دارد. رايحه خوش خدمت که فعاليت خود را از انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا آغاز کرد در همين انتخابات پيروزي چشمگيري را کسب نکرد و درصد بسيار اندکي از راهيافتگان به شورا از اين گروه بودند. بر اساس اين گزارش علي ثمري، حميد زارعي، روح الله حسينيان، مرتضي آقاتهراني، مهدي کوچک زاده و زهره الهيان سهميه هاي طيف حامي دولت درليست جناح اصولگرا براي انتخابات مجلس هشتم هستند.

 قرارداد واردات گاز ترکمنستان لغو مي شود

 گفته مي شود که قرارداد واردات گاز ميان ايران و ترکمنستان لغو خواهد شد.اين تصميم در ادامه بحران قطع گاز در کشور اتخاد شده است. يک عضو کميسيون انرژي مجلس در گفتگو با آفتاب درباره ادامه واردات گاز ترکمنستان به ايران گفت:  "متاسفانه درباره واردات گاز ترکمنستان، مسئولان اجرايي ما ديپلماسي اقتصادي ضعيفي را ارائه کردند و اين باعث شده که ما امروز با مشکل قطع گاز مواجه شويم." وي افزود: "مسئولان بايد از هم اکنون به فکر تامين گاز در سال آينده باشند تا ديگر اينگونه بحران ها براي کشور به وجود نيايد." اين عضو کميسيون انرژي که نخواست نامش فاش شود، با اشاره به بداخلاقي ترکمنستان در قطع گار ايران به بهانه افزايش قيمت خاطرنشان کرد: "ترکمنستان با استفاده از فرصت طلبي در سرما، گاز ما را قطع کرد و ما هم قرارداد واردات گاز با ترکمنستان را لغو مي کنيم تا درس عبرتي براي اين کشور باشد."

  ژنرال ترک: ايران حجاب را به ترکيه وارد کرد

آخرين شنيده اينکه ژنرال "کنعان اورن" رييس اسبق جمهوري ترکيه مدعي شد که "جمهوري اسلامي ايران، حجاب را به ترکيه وارد کرده است." روزنامه "آکشام" روز شنبه به نقل از ژنرال بازنشسته "کنعان اورن" رهبر کودتاي نظامي  1980و هفتمين رييس جمهوري ترکيه نوشت: "اورن روز گذشته در پاسخ به سووال خبرنگاران درمورد تصميم دولت اردوغان براي آزادي پوشش اسلامي، با طرح اين سووال که ريشه مساله حجاب اسلامي در ترکيه از کجاست، گفت: بعد از انقلاب اسلامي ايران (امام) خميني (ره) اين مساله را به ترکيه وارد کرد."  

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.