نماينده مردم بهار و كبودرآهنگ در مجلس شوراي اسلامي گفت: حزب اتحاد ملي به زودي به جرگه احزاب كشور مي‌پيوندد و در ديدار هفته گذشته اعضاي هيئت موسس اين حزب با وزير كشور از وي خواستيم براي صدور مجوز فعاليت اين حزب تسريع نمايد.

به گزارش فارس، رضا طلايي نيك ديشب در شهر بهار در جمع خبرنگاران درباره اعضاي مركزي حزب اتحاد ملي بدون آنكه از كسي نام ببرد اظهار داشت: نخبگان دانشگاهي، سياسي و فرهنگي از مؤسسان اين حزب هستند.

وي افزود: تا صدور مجوز قانوني براي فعاليت حزب،شوراي موقت حزب اتحاد ملي در قالب ائتلاف با گروه‌هاي همسو و هماهنگ با اصولگرايان عمل مي‌كند و اقداماتي براي شناسايي افراد همسو و همفكر در كشور آغاز شده است.

طلايي‌نيك در پاسخ به سؤالي درباره سهميه بندي بنزين گفت: طبق قانون ،دولت بايد پيش از اين علاوه بر اعمال سهميه بندي بنزين، نرخ فرش آزاد آن‌را هم اعلام مي‌كرد كه اگر اين اتفاق مي‌افتاد، مشكلات برخي اصناف حل مي‌شد.

نماينده مردم بهار و كبودرآهنگ با تأكيد بر اين‌كه هيچ‌يك از خودروهاي دستگاه‌هاي دولتي نبايد از بنزين سهميه‌اي استفاده كنند افزود: دولت به مجلس قول داده است برخي مشكلات مربوط به سهميه بندي بنزين را به زودي حل نمايد.

اين عضو فراكسيون وفاق و كارآمدي درباره ادامه مذاكرات ايران و آمريكا گفت: در ادامه مذاكرات بايد آزادي بي قيد و شرط 5 ديپلمات ربوده شده ايراني توسط آمريكائي‌ها به عنوان پيش شرط مذاكرات مطرح شود و يكي از انتقادهاي ما به دستگاه ديپلماسي خارجي كشور اين است كه چرا بدون هيچ پيش شرطي،وارد مذاكره با امريكا شده اندو در نتيجه مدت اسارت 5 ديپلمات كشورمان طولاني شده است.

طلايي درباره مصوبات سال گذشته هيئت دولت در استان همدان اظهار داشت: 70 درصد از اين مصوبات اجرايي شده كه در شهرستانهاي بهار و كبودرآهنگ،مصوبات مربوط به ميراث فرهنگي،راه وترابري،آب و آموزش عالي،تأمين اعتبار شده و منطقه گردشگري عليصدر و سفال لالجين عملياتي شده است.

نماينده مردم بهار و كبودرآهنگ در پاسخ به سؤالي در مورد تفكيك حوزه انتخابيه دو شهرستان بهار و كبودرآهنگ از يكديگر پاسخ داد:طبق قانون اساسي،هر ده سال يكبار و بر اساس رشد جمعيت،امكان افزايش تعداد نمايندگان مجلس وجود دارد كه اين اتفاق يكبار در سال 1378 رخ داد و تعداد نمايندگان مجلس 20 نفر افزايش يافت،بنابراين،در صورت نياز و در چارچوب قوانين، اين تصميم ممكن است در دوره هشتم مجلس،گرفته شود.

وي سهميه بندي بنزين،اجراي اصل44 قانون اساسي،برنامه هسته‌اي و انتخابات مجلس هشتم را جزو مهم‌ترين چالش‌هاي امسال كشور خواند و ابراز اميدواري كرد ملت سربلند ايران با موفقيت از اين مرحله عبور نمايند.

 پیش از این عصرایرانخبر از تشکیل حزب اتحاد ملی داده بود که با اظهرات طلایی نیک خبر مورد تایید رسمی قرار گرفت .رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.