تاريخ : | | نویسنده : 24giftcard

 پرونده يكي از اعضاي گلدكوئيست كه متهم است در براي بازپس‌گيري سرمايه‌اش از 2 تن از سرشاخه‌هاي اين شركت، به گروگانگيري 5 نفر از زيرمجموعه‌هاي آنها اقدام كرده است، در شعبه ششم بازپرسي دادسراي امور جنايي تهران مورد رسيدگي قرار گرفت.

به گزارش ايسنا، توكلي، بازپرس شعبه ششم دادسراي امور جنايي تهران در تشريح چگونگي اين گروگانگيري اظهار داشت: «شكرالله - م» پس از پيدا نكردن «محمد – ت» و «محسن – ج» كه از وي بيست ميليون ريال گرفته و در ازاي آن سهام گلدكوئيست تهيه مي‌كنند، به دفتر قبلي گلدكوئيست مراجعه مي‌كند و 5 تن از اعضاي زيرمجموعه «محمد» و «محسن» را با تهديد اسلحه گروگان مي‌گيرد.

«شكرالله – م» متهم به گروگانگيري در جلسه بازپرسي با پذيرش اتهام، گفت: بيكار بودم كه با پيشنهاد كار از سوي «محمد – ت»، «محسن – ج» از شهرستان به تهران آمدم و 20 ميليون ريال پول نيز به همراه داشتم. محمد و محسن يك ميليون و پانصد هزار تومان از پولم را گرفتند و 500 هزار تومان را براي خرج روزمره در اختيارم گذاشتند. آنها با ادعاي اينكه پول من دو برابر افزايش پيدا مي‌كند، با پولم طلا خريدند.

وي افزود: بعد از مدتي براي تهيه هزينه‌هاي ابتدايي ازدواج، پولم را از محمد و محسن درخواست كردم و آنها از اين موضوع امتناع كردند و ديگر نتوانستم آنها را پيدا كنم، سپس به كمك يكي از اعضاي گلدكوئيست به دفتر قبلي كه به عكاسي تبديل شده بود، رفتم و پنج نفر از اعضاي موجود در آن دفتر را بدون شناخت قبلي با تهديد اسلحه قلابي گروگان گرفتم.

توكلي بازپرس شعبه ششم دادسراي امور جنايي به منظور تحقيقات و بررسي بيشتر، گروگان‌گير و گروگان‌ها را به آگاهي انتقال داد.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.