تاريخ : | | نویسنده : 24giftcard

اخبار,اخبار اجتماعی ,بارش باران

 

اخبار اجتماعی - برف و باران در راه است

سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: بررسی نقشه های پیش یابی بیانگر ورود یک سامانه بارشی از اواسط وقت روز یکشنبه (فردا) به شمال غرب و غرب کشور است.

به گزارش ایرنا، سازمان هواشناسی پیش بینی کرد این سامانه روز دوشنبه این هفته علاوه بر مناطق ذکر شده، برخی از مناطق جنوب غرب، دامنه های جنوبی البرز و سواحل غربی دریای خزر را تحت تاثیر قرار دهد و سبب بارش برف و باران و وزش باد به خصوص در استان های غربی کشور خواهد شد.

بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی کشور، گستره بارش ها روز سه شنبه هفته جاری دامنه های مرکزی زاگرس و شمال شرق کشور را نیز در بر می گیرد و در این روز با نفوذ جریان های سرد شمالی بارش ها در سواحل شمالی کشور تشدید می شود و دمای هوا در نیمه شمالی کشور کاهش می یابد.

با ورود این سامانه بارشی به کشور مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی کشور در خصوص وضعیت هوای تهران به خبرنگار ایرنا، گفت: هم اکنون دمای هوای تهران به حدود 16 درجه بالای صفر رسیده و رطوبت نسبی هوا حدود 23 درصد و کمینه و بیشینه امروز هوای تهران بین 5 تا 16 درجه پیش بینی شده است.

احد وظیفه افزود: کمینه و بیشینه هوای تهران فردا (یکشنبه) به 6 تا 16 درجه بالای صفر می رسد و نقشه های هواشناسی نشان می دهند، آسمان تهران نیز در این روز کمی ابری همراه با غبار محلی در اواخر وقت با افزایش ابر خواهد بود.

به گفته این مقام مسئول، طبق نقشه های پیش یابی کمینه و بیشینه هوای تهران روز دوشنبه این هفته نیز بین 3 تا 17 درجه بالای صفر خواهد بود و آسمان تهران نیز در این روز نیمه ابری گاهی ابری و غبار محلی در بعد از ظهر با بارش های پراکنده و وزش باد پیش بینی شده است.
اخبار اجتماعی - ایرنا

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.