اخبار,اخبارورزشی,عابدینی


 اخبار ورزشی  - عابدینی: واریز پول حق پخش به حساب وزارتخانه غیرقانونی است

عضو هیات رییسه سازمان لیگ می‌گوید ریختن پول حق پخش به حساب وزارت ورزش و جوانان تعریف قانونی ندارد و اگر چنین اقدامی صورت گیرد عمل بسیار نادرستی انجام شده است.

 اعتبار مربوط به حق پخش فوتبال به حساب وزارت ورزش و جوانان ریخته شود، اظهار کرد: اگر چنین تصمیمی گرفته شده باشد، اصلا درست نیست، چرا که طرف حساب صدا و سیما فدراسیون فوتبال است و اگر وزارت ورزش و جوانان بخواهد در این زمینه ورود کند این همان مقوله دخالت است.

وی ادامه داد: فدراسیون فوتبال یک شخصیت حقوقی است که شرکتی به نام سازمان لیگ دارد و تعجب می‌کنم اگر این قرارداد فیمابین وزارت ورزش و جوانان با سازمان صدا و سیما بسته شده باشد و در این رابطه تنها می‌توانم بگویم زمانی که دو ریال ردوبدل می‌شود 100 نفر آدم پیدا می‌شوند، اما در جاهایی که باید به مساله ورود کنیم هیچ شخص پاسخگویی وجود ندارد.

عضو هیات رییسه سازمان لیگ فوتبال همچنین درباره توافق انجام شده میان فدراسیون فوتبال و صدا و سیما درباره حق پخش تلویزیونی، بیان کرد: آنچه در دولت مصوب شده است، دستور بوده و لازم الاجراست، بنابراین همگی موافق به اجرای این مصوبه هستیم. در محتوای این مصوبه نیز آماده است که فدراسیون و صدا و سیما در فصل جاری به هر طریقی به توافق برسند اما این مساله در سال آینده در ردیف بودجه در نظر گرفته می‌شود تا این مساله به صورت کلی حل شود.

عابدینی ادامه داد: درباره خروجی این جلسه می‌توانم بگویم که از این پس تیم‌های فوتبالی که توسط شرکت‌های دولتی اداره می‌شوند دیگر از طریق این شرکت‌ها هزینه‌ای به آنها تعلق نمی گیرد و از سیستم‌ کارخانه‌ای پول دریافت نمی‌کنند که این موضوع اتفاق بسیار خوبی است و می‌تواند به مقوله عدالت در فوتبال میان تیم‌هایی که از نظر مالی شرایط مناسبی ندارند به سایر تیم‌ها کمک کند.


  اخبار ورزشی  - ایسنارپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.