تاريخ : | | نویسنده : 24giftcard

اخبار حوادث - زن افغان، قربانی جنایت دوست شوهر

مردی افغان که متهم است همسر دوست خود را به قتل رسانده در انتظار جلسه محاکمه به سر می‌برد.

این مرد که متهم است با انگیزه سرقت دست به جنایت زده، ادعا می‌کند دزدی انجام نداده و به‌دلیل دیگری مرتکب قتل شده است. کارآگاهان جنایی استان خراسان‌رضوی اواخر سال گذشته وقتی از قتل زنی افغان در خانه‌اش مطلع شدند، به آنجا رفتند و جسد زن 25ساله را درحالی‌که هدف چندضربه چاقو قرار گرفته بود، مشاهده کردند.

 

دوفرزند این زن که شاهد قتل مادرشان بودند مردی به ‌نام صابر را به‌عنوان قاتل معرفی کردند و معلوم شد صابر از دوستان شوهر مقتول است. همچنین کارآگاهان پی‌ بردند مبلغ شش‌میلیون‌تومان از خانه مقتول به‌سرقت رفته است.

 

کارآگاهان بعد از پی‌بردن به هویت قاتل به تلاش برای دستگیری او پرداختند و این مرد را که به شهری دیگر گریخته بود بعد از چندروز به دام انداختند. متهم در بازجویی‌ها به قتل اعتراف کرد و بخشی از اموال مسروقه نیز از او کشف شد با وجود این صابر ادعا کرد همسر دوستش را به‌دلیل دیگری به قتل رسانده است.


متهم در بازجویی‌ها گفت: «من سال‌ها قبل به ایران آمدم و برای خودم شغلی مناسب پیدا کردم. بعد از مدتی با زنی ایرانی ازدواج کردم و زندگی خوبی داشتم. دوستم حامد نیز بعد از مدتی به ایران آمد.

 

او با زنی افغان ازدواج کرده بود، آنها هم زندگی خوبی را تشکیل دادند و در زمینه خریدوفروش خودرو کار می‌کردند اما نمی‌توانستند معامله‌ها را با نام و مشخصات خودشان انجام دهند به‌همین‌دلیل هر وقت خودرویی می‌خریدند دنبال همسر من می‌آمدند و او را با خود به محضر می‌بردند تا سند را به نام وی بزنند.

 

اینطور بود که همسرم مرتب همراه این زن و شوهر بود و سوار بر خودروی آنها به این‌طرف و آن‌طرف می‌رفت، من از این موضوع به‌شدت ناراحت بودم به همین دلیل به فکر انتقام‌گیری افتادم.»


متهم که به شیشه و تریاک اعتیاد دارد در ادامه اعترافاتش گفت: «روز حادثه می‌دانستم همسر حامد در خانه تنهاست به همین دلیل به آنجا رفتم؛ حضورم در آن خانه چندان عجیب نبود چون ما رفت‌وآمد زیادی داشتیم و بچه‌های حامد مرا عمو صدا می‌زدند.

 

وقتی وارد خانه شدم در فرصتی مناسب با چاقو ضربه‌‌ای به شکم همسر حامد زدم. او شروع به دادوفریاد کرد و از بچه‌هایش خواست از خانه بیرون بروند و اهالی محل را خبر کنند اما من هردو را گرفتم و آنها را در حمام زندانی کردم بعد از آن چند ضربه دیگر به آن زن زدم و فرار کردم.»


متهم بعد از ثبت اعترافاتش به محل جنایت برده شد و صحنه قتل را بازسازی کرد. او بار دیگر مدعی شد سرقتی انجام نداده است اما درباره کشف پول و کیف مقتول توضیح قانع‌کننده‌ای نداد.


بنا بر این گزارش متهم در حال حاضر در بازداشت به‌سر می‌برد و بعد از صدور کیفرخواست در دادگاه کیفری استان خراسان‌رضوی محاکمه خواهد شد.
اخبار حوادث - شرق

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.