ماجراي 11 سپتامبر اقدام آمريكا براي تسلط بر خاورميانه بود

 

احمدي نژاد در گرگان:

ماجراي 11 سپتامبر اقدام آمريكا براي تسلط بر خاورميانه بود

رييس جمهوري اسلامي ايران ماجراي 11 سپتامبر در آمريكا را اقدام دولت وقت اين كشور براي فريب ملت ها به منظور تسلط نظامي بر منطقه خاورميانه اعلام كرد.

به گزارش خبرنگار اعزامي ايرنا ، محمود احمدي نژاد روز سه شنبه در جمع مردم استان گلستان افزود : آمريكايي ها پيش از حمله به افغانستان و عراق دچار بحران اقتصادي شدند و براي حل آن طراحي حمله به اين دو كشور را برنامه ريزي كرده و با بهانه تهديد آمريكا و جهان از سوي تروريستها اهداف شوم خود را عملي كردند.

وي افزود : آمريكايي ها با طراحي دقيق ماجراي حادثه 11 سپتامبر آنچنان تبليغات حساب شده به راه اندختند كه كسي به خود جرات نداد در باره علل و عوامل اصلي اين حوادث سووالي كند و همه فقط به همدردي با آنها و محكوميت حادثه پرداختند.

رييس جمهوري افزود : دولت آمريكا با برنامه ريزي قبلي و پس از حادثه 11 سپتامبر انگشت اتهام خود را به سمت مسلمانان و مردم منطقه نشانه رفته و مقام هاي اين كشور گفتند اين اقدام كار چند نفر از افغانها و عربها بوده است و براي اثبات اين ادعا گفتند چند گذرنامه متعلق به اين افراد در محل ساختمان هاي ويران شده مركز تجاري آمريكا پيدا شده است.

احمدي نژاد گفت بر اساس آنچه اعلام شده هواپيما هايي كه به اين ساختمان ها حمله كرده اند حدود 80 تن سوخت به همراه داشته اند ؛ چگونه است كه در محل حادثه جنازه عوامل اين حادثه يافت نمي شود اما تكه هايي از چند گذرنامه پيدا مي شود و چگونه است كه تعدادي از افراد مورد ادعاي آنان توانسته اند از افغانستان به آمريكا وارد شده و از لايه هاي پيچيده امنيتي اين كشور عبور كرده و چنين حادثه اي را موجب شوند و هيچ اثري از خود بر جاي نگذارند.

وي خاطر نشان كرد پس از اين حادثه مارش حمله نظامي به افغانستان و عراق به صدا درآمد ورييس جمهوري پيشين آمريكا بارها ايران تهديد كرد .

رييس جمهوري اسلامي ايران گفت : ما اسنادي داريم كه نشان مي دهد مقام هاي آمريكايي پيش ازاين حادثه به برخي از ساكنان اين برج تجاري هشدار داده بودند تا در محل نباشد و اگر اين هشدار نبود شمار كشته ها بيش از سه هزار نفر كه آنان اعلام كرده اند مي شد.

احمدي نژاد اظهار داشت آمريكايي ها به ازاي سه هزار كشته خود در اين حادثه بيش از 110 هزار نفر را در جريان يورش به افغانستان در اين كشور به خاك و خون كشاندند و 350 هزار نفر نيز در جريان اشغال عراق جان خود را از دست دادند.

وي اظهار داشت :‌ما آلبومي از صحنه هاي جنايات آمريكايي ها در عراق در اختيار داريم كه نشان مي دهد عده اي حدود 25 نفر از عراقي ها توسط چند نفر جاني در مقابل سربازان آمريكايي كه مدعي برقراري امنيت در اين كشور هستند سر بريده شده اند و آنان فقط با مسلسل هاي خود نظاره گر اين جنايت بوده اند و يا كودكي عراقي كه زير چكمه سرباز آمريكايي دادخواهي و كمك مي طلبد در اين آلبوم وجود دارد.

رييس جمهوري افزود : ما نمي دانيم چنين سربازان متجاوزي چه لقمه اي خورده اند و چگونه نسبت به جنايات بشري بي تفاوت بوده و يا در اجراي آن سهيم بوده اند.

رييس جمهوري مهمترين دليل حمله آمريكا به دو كشور افغانستان و عراق را گسترش موج انقلاب اسلامي و حركت مردم ايران در منطقه و جهان دانست و گفت : دولتمردان آمريكايي دريافته بودند كه موج هاي عظيم اين حركت مانند سيل عظيم فرهنگي در كل منطقه خاورميانه و جنوب شرقي آسيا در حال گسترش است و به زودي همه قاره ها را فتح خواهد كرد و ملت ها يكي پس از ديگري به جوشش و خروش ملت ايران مي پيوندند.

وي افزود : آمريكايي ها دريافتند كه ايجاد توطئه هاي نظامي و تبليغات سياسي راه مقابله با اين موج عظيم و انقلابي نيست و رژيم صهيونيستي نيز نمي تواند اهداف آنان را عملي سازد و به همين دليل تنها راه را در حمله نظامي ديدند و با طراحي سناريوي حمله به ساختمان هاي تجاري نيويورك ، هجوم گسترده خود به افغانستان و عراق را عملي كرده و با چند صد هزار نيروي نظامي به منطقه خاورميانه حمله كردند تا هم بر منابع نفتي اين منطقه حاكم شوند و هم جلوي گسترش انقلاب اسلامي را بگيرند.

احمدي نژاد گفت : آمريكايي ها در جريان به راه انداختن ماجراي 11 سپتامبر آنچنان حساب شده و گسترده و انحصاري عمل و اطلاعات مربوط به آن را رسانه هاي آمريكايي منتشر كردند كه هيچ كس به خود جرات نداد در باره واقعيت هاي اين ماجرا ونقش آمريكايي ها در ايجاد اين ماجرا سووالي مطرح كند.

** مشكل اصلي جوامع بشري نبود محبت بين مسوولان و مردم است

رييس جمهوري در بخش ديگري از سخنان خود مشكل اصلي جوامع بشري را نبود محبت بين مسوولان و حاكمان و مردم دانست و گفت :‌امروزه در جهان افرادي حاكم شده اند كه نه تنها بين آنان و مردم عشق و علاقه و محبتي برقرار نيست بلكه دلهاي چنين حاكماني مملو از كينه و تكبر نسبت به مردم است و هيچ ارزشي براي انسانها و كرامت آنها قايل نيستند.

احمدي نژاد گفت :‌اگر حاكمان و مسوولان جامعه بخواهند در مسير عدالت و پيشرفت و برقراري ارزشهاي الهي قدم هاي موثري برداشته و در هدايت مردم موفق باشند بايد دل هاي و انديشه هاي آنها سرشار از عشق به مردم باشد زيرا عشق به مرم تجلي عشق به خداوند است و اساس انقلاب اسلامي و حكومت اسلامي نيز محبت به انسانها است و دولت اسلامي بايد نسيم رحمت ، محبت و مهروزي براي آحاد مردم باشد .

وي خاطر نشان كرد يك مسوول در جامعه بايد بگونه اي باشد كه با شادي مردم شاد و با غم آنها عمگين باشد و از مشكلات و مردم احساس رنج و از پيشرفت و شادابي آنها احساس پيروزي و شادابي كند.

رييس جمهوري نمونه و الگوي كامل عشق به مردم را پيامبر بزرگوار اسلام حضرت ختمي مرتبت محمد مصطفي نام برد و گفت ايشان آنقدر به مردم محبت و عشق مي ورزيد كه خداوند به ايشان فرمود آيا مي خواهي در اين راه خود را فدا كني ؟

وي اضافه كرد بر همين اساس پيامبر گرامي اسلام زيباترين حيات طيبه را متناسب با ظرفيت هاي بشريت برپا كردند و رمز موفقيت ،‌جاذبه بي نظير ، ماندگاري و پيروزي پي در پي و معجزه گونه آن حضرت نيز رحمت و لطف به مردم بوده است .

رييس جمهوري افزود :همه علم ،‌حكمت ،‌رحمت ،‌قدرت ، ستاريت و همه خصلت هاي خدايي از راه پيامبر گرامي اسلام به جامعه بشري سرازيرومتجلي مي شود .

احمدي نژاد اگفت :‌ حضرت محمد (‌ص ) همه عمر شريف خود را صرف تعليم و تربيت و تكامل جامعه بشري كردو در اين راه سخت ترين تحريم ها ،‌توهين ها ،‌فشارها و جنگ رواني دشمن را تحمل كرد.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.