مدودف:تحريم‌هاي يك‌جانبه عليه ايران اشتباه است

 

مدودف: تحريم‌هاي يك‌جانبه عليه ايران اشتباه است


مشاور رئیس‌جمهوری روسیه گفت كه کشورهای صنعتی ديگر جهان با این دیدگاه مسکو موافق بوده‌اند که هرگونه تلاشي بايد براي حل مسئله هسته‌اي ايران بايد با اقدام‌هاي دیپلماتیک همراه باشد تا تهران را به گفت‌وگو ترغیب کند.

«ديمتری مدودف»، رئیس‌جمهوری روسیه تحریم‌های یک‌جانبه علیه ایران را اشتباه خواند.
به نقل از خبرگزاری اینترفکس، ديمتری مدودف در نشست سران گروه هشت اعمال تحریم‌های یک‌جانبه علیه جمهوری اسلامی ايران را اشتباه خواند.
یکی از مشاوران رئیس‌جمهوری روسیه گفت كه مدودف در دیدار با سران دیگر کشورهای صنعتی جهان در کانادا دلایل مخالفت مسكو با این گونه تحریم‌ها را تشریح کرده است.
بنا بر این گزارش، کشورهای صنعتی ديگر جهان با این دیدگاه مسکو موافق بوده‌اند که هرگونه تلاشي بايد براي حل مسئله هسته‌اي ايران بايد با اقدام‌هاي دیپلماتیک همراه باشد تا تهران را به گفت‌وگو در مورد برنامه‌های هسته‌ای خود ترغیب کند.
نماينده روسيه در اتحاديه اروپا نيز پيش از اين اعلام كرده بود كه تحريم‌هاى يك‌جانبه عليه ايران نبايد به مسكو ضرر مالى برساند در غيراين صورت همكارى روسيه با اتحاديه اروپا بر سر برنامه هسته‌اي ايران مخدوش خواهد شد.
به گزارش ايلنا به نقل از خبرگزارى فرانسه، «ولاديمير چيژوف»، نماينده روسيه در اتحاديه اروپا با انتقاد از تحريم‌هاى جديد كشورهاى اروپايى كه بر صنايع نفت وگاز ايران متمركز است، گفت: «از اين اقدام‌ها حمايت نمى‌كنيم و معتقديم كه چنين رويكردي نه اقدام درستى است و نه مى‌توان آن را تاكتيك درستى دانست.»
«ديمیتری مدودف»، رئیس‌جمهوري روسیه نيز پيش از اين گفته بود كه تحریم‌هاي یک‌جانبه توسط جامعه جهانی علیه ایران تنها اوضاع را وخیم می‌کند و به گفت‌وگو با اين با كشور لطمه می‌زند.
وي طي مصاحبه‌ای با روزنامه آمریکايي «وال استريت ژورنال» گفت: «تحریم‌هاي یک‌جانبه عليه ايران چه تحریم‌هاي آمریکا باشد چه اتحادیه اروپا و چه هر کشور دیگری، اوضاع را وخیم خواهد کرد چرا كه با هيچ‌كس در اين‌باره توافق نشده است.»
مدودف افزود: «اين تحريم‌ها به توافق‌هاي ما نیز لطمه می‌زند چرا كه در نهایت سایر کشورها نیز می‌توانند مشمول این تحریم‌ها شوند. زمانی که قطعنامه‌ای مشترک را برنامه‌ریزی می‌کردیم و زمانی که آن را در شورای امنیت سازمان ملل متحد تصویب کردیم، در این باره توافقی نکرده بودیم.»
رئیس‌جمهوري روسیه ادامه داد: «بايد با ایران گفت‌وگو كرد. تحت هیچ شرایطی نباید برای مردم مشکل ایجاد شود و باید با همکاری و مشاركت عمل كرد. اگر به اين ترتيب رفتاری مسئولانه داشته باشیم، یقین دارم که در نهایت به نتیجه خواهیم رسید...../تحلیل:ایلنارپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.