تاريخ : | | نویسنده : 24giftcard

 

 

تاسیس شركت‌های هلدینگ در بخش تعاون

 

 

مدیركل دفتر امور تعاونیهای نوع جدید وزارت تعاون گفت: به منظور حمایت از تعاونیهای موجود و افزایش سطح بهره‌وری تعاونیها، تشكیل شركت‌های هلدینگ، سرمایه‌گذاری و تأمین نیاز در دستور كار بخش تعاون قرار دارد.


حمید قاسمی‌امیر در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس اظهار داشت: یكی از تدابیر وزارت تعاون ایجاد "شركت‌های هلدینگ "، شركت‌های سرمایه‌گذاری و تأمین نیاز به منظور حمایت از تعاونیهای موجود و افزایش سطح بهره‌وری تعاونیهای موجود است كه تا كنون نتوانسته‌اند با حداكثر ظرفیت فعالیت كنند.


وی ادامه داد: وزارت تعاون قصد دارد از تجمیع پتانسیل‌های موجود شركت‌هایی را تشكیل و تأسیس كند كه در واقع رافع مشكلات شركت‌های تعاونی باشند كه وظیفه پشتیبانی و حمایت از شركت‌های تعاونی موجود را بر عهده خواهند داشت.


وی افزود: یكی دیگر از تدابیر بخش تعاون تشكیل و راه‌اندازی شركت‌های توسعه سرمایه‌گذاری تعاون با تجمیع سرمایه‌های اندك مردم است به این مفهوم كه طی مشوق‌هایی سعی خواهیم داشت سرمایه‌های اندكی را كه مردم با هدف دریافت نرخ بهره‌ در بانك‌ها سرمایه‌گذاری كرده‌اند را تجمیع و این اعتبارات را در بنگاه‌های اقتصادی و چرخه تولیدی كشور تزریق كنیم تا به این سبب ضمن تقویت تولیدكنندگان، بتوانیم موجبات اعتلای بخش تعاون و توانمند شدن تعاونگران را سبب شویم.


مدیر كل دفتر امور تعاونیهای نوع جدید گفت: طی سال جاری با استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود تعاونی‌ها قصد داریم نسبت به توسعه بخش تعاون و فرآیند فعالیتی تعاونی‌های موجود اقدام كنیم البته برای تحقق این امر می‌توانیم از منابعی كه در بند ۲ ماده ۲۹، اعتبارات سفرهای استانی تخصیص یافته به تعاون، اعتبارات قانون بودجه سنواتی سال ۸۹، منابع تخصیصی به بخش تعاون از طریق بانك توسعه تعاون و صندوق مهر رضا استفاده كنیم.


وی تصریح كرد: ارتقا روحیه تعاون بین دستگاهی و سازمانی به منظور تحقق اهداف تعیین شده در چشم‌انداز و افزایش حداكثری سطح بهره‌وری از منابع یكی دیگر موضوعاتی است كه مسئولان تصمیم‌ساز مجلس و دولت باید به آن توجه داشته باشند.... /  خبرگزارى فارس

 
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.