آلکس فرگوسن، مربی بزرگ، محبوب و پرافتخار منچستر یونایتد، اعلام بازنشستگی کرد.

 

کارلوس کروش, جانشینی فرگوسن

 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ این شوک بزرگی به فوتبال دنیا بود. فرگوسن پس از 27 سال حضور در بزرگترین باشگاه انگلیسی و یکی از محبوب ترین باشگاههای دنیا، از روی نیمکت بلند شد، دستی تکان داد و از جمع منچستری ها رفت.

 

شنیدن این خبر بی شک برای کارلوس کروش سرمربی تیم ملی ایران نیز بسیار شوک آور بود. روز سه شنبه که در نزد مربی تیم ملی بودیم حرف های زیادی درباره فرگوسن زدیم. درباره جام هایی که با او کسب کرد، درباره خاطراتش از عکس ها و درباره احتمال حضورش در منچستر یونایتد. سال گذشته آلکس فرگوسن سرمربی این تیم در مصاحبه ای جالب گفته بود: «بهترین گزینه برای جانشینی من کارلوس کروش است.» وقتی این جلمه فرگوسن را در دبی به کارلوس کروش منتقل کردیم، با خنده پاسخ داد: «اوه، این خیلی برای من خوشحال کننده است که او من را بهترین جانشین خود معرفی کرده است. واقعا خوشحالم...» روز سه شنبه هم وقتی درباره حضور احتمالی یک پرتغالی روی نیمکت منجستر حرف زدیم، او ترجیح داد زیاد به آن نپردازد.

 

باردیگر حرف فرگوسن را به کروش گفتیم و او با خنده گفت: «من سرمربی منچستر شوم؟ فعلا دارم به بازی قطر فکر می کنم نه مربیگری منچستر یونایتد.» البته در ادامه این گفت و گو نیز بحث هایی هم درباره احتمال حضور یکی دیگر از مربیان معروف دنیا در منچستر کردیم که کروش نیز پاسخ هایی بسیار جالب و منطقی به ما داد و گفت، همیشه آنطور که از بیرون می بینید، نیست. همچنین او درباره احترامی که دیگر مربیان به فرگوسن می گذارند، به خبرورزشی گفت: «او مربی بزرگی است. فرگوسن اینقدر دوست داشتنی است که همه احترامش را نگه دارند.» کروش در پایان هم گفت: «ریشه های فرگوسن در من هم هست. دوست دارم مثل او 20 سال دیگر مربیگری کنم. البته شما ننویسید من 60 سالم است و بنویسد 45 ساله ام تا بتوانم 20 سال دیگر مربیگری کنم!»

منبع:khabaronline.irرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.