سه گزينه اروپايي براي سرمربيگري تيم ملي فوتبال

 

معرفي تا 10 روز آينده

سه گزينه اروپايي براي سرمربيگري تيم ملي فوتبال

دبيرکل فدراسيون فوتبال با بيان اينکه مذاکرت براي انتخاب سرمربي تيم ملي به سه گزينه نهايي رسيده است،گفت: سرمربي آينده تيم ملي از غرب اروپا خواهد بود و همزمان بر تمامي تيم هاي ملي نظارت خواهد کرد.

مهدی محمد نبی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب افزود: مذاکرات کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال به سه مربی سرشناس اروپایی محدود شده است و از میان این سه مربی بهترین گزینه ای که با شرایط فدراسیون فوتبال از نظر مالی و نوع همکاری همخوانی داشته باشد برای هدایت تیم ملی انتخاب خواهد شد.

نبی در خصوص اینکه گفته می شود با انتخاب سرمربی خارجی برای تیم ملی، هدایت تیم امید به یک مربی تحصلیکرده ایرانی واگذار خواهد شد، اظهار داشت: در جلسه روز گذشته کمیته تیم های ملی مقرر شد فدراسیون ابتدا سرمربی تیم ملی بزرگسال را انتخاب کند تا پس از مشخص شدن وضعیت این تیم بطور همزمان مربی تیم امید نیز مشخص شود. ضمن اینکه در مذاکراتی که با مربیان خارجی داشتیم از آنها خواستیم تا برعملکرد تیم فوتبال امید نیز نظارت داشته باشند.

وی با بیان اینکه حداکثر ظرف 10 روز آینده سرمربی تیم ملی فوتبال معرفی خواهد شد، تصریح کرد: مذاکرات فدراسیون فوتبال به طور جدی با مربیان سرشناس فوتبال اروپا ادامه دارد و در صورت فراهم شدن شرایط و توافقات لازم تا پایان هفته آینده سرمربی تیم ملی انتخاب خواهد شد.

دبیر کل فدراسیون فوتبال با تاکید بر اینکه سرمربی آینده تیم ملی از مربیان طراز اول و صاحب کارنامه فوتبال دنیاست، یادآور شد: فدراسیون طبق وعده خود عمل خواهد کرد و قطعا هدایت تیم ملی به یک مربی در سطح اول فوتبال جهان واگذار می شود و امیدوارم با یک برنامه ریزی 4 ساله بتوانیم ضمن اوجگیری و موفقیت های دوباره درسطح آسیا به جام جهانی 2014 برزیل صعود کنیم.

نبی در پاسخ به اینکه آیا سرمربی خارجی در دیدار تدارکاتی 20 بهمن مقابل روسیه بر روی نیمکت تیم ملی خواهد نشست، گفت : در صورتی که روند مذاکرات به خوبی پیش برود و توافقات لازم در این زمینه انجام شود قطعا در دیدار با روسیه تیم ملی با سرمربی جدید به میدان خواهد رفت در غیر این صورت یکی از اعضای کمیته فنی بطور موقت هدایت تیم ملی در این دیدار دوستانه را برعهده خواهد گرفت تا وضعیت سرمربی تیم ملی مشخص شود.رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.