مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی گفت: بخشی از بنزین یورو 4 وارداتی در شهرهای اهواز و مشهد توزیع خواهد شد.
 
عباس کاظمی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان این که، پس از واردات بنزین یورو 4، بخشی از این بنزین وارداتی در شهر اهواز توزیع خواهد شد افزود: همچنین در صورت امکان برای انتقال از طریق خطوط لوله، در شهر مشهد نیز بنزین یورو 4 وارداتی توزیع می شود.
 
وی ادامه داد: واردات بنزین یورو 4 موقتی است و در صورت افزایش تولید بنزین پاک و یورو 4 در پالایشگاه های داخلی، واردات بنزین یورو 4 محدود شده و در نهایت متوقف خواهد شد.
 
مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی اضافه کرد: با بهره برداری از طرح های تولید بنزین یورو 4 در پالایشگاه های کشور، بنزین توزیعی در شهرهای اهواز و مشهد از محل تولید داخلی تامین خواهد شد.
 
وی با اشاره به راه اندازی واحد جدید پالایشگاه نفت آبادان تا آبان ماه سال جاری، اظهار داشت: با راه اندازی این واحد امکان توزیع بنزین پاک در آبادان و پوشش کامل شهر اهواز نیز فراهم می شود.
 
در ماه های اخیر و پس از توقف دریافت ریفورمیت از پتروشیمی ها و توزیع بنزین پاک و یورو 4 توزیع بنزین پاک در کلانشهرها افزایش یافته و تاکنون شهرهای تهران، کرج و اراک تحت پوشش بنزین یورو 4 قرار گرفته و در تبریز نیز از دهه سوم تیر توزیع می شود.
 
بر اساس برنامه ریزی انجام شده قرار است با افزایش تولید بنزین یورو 4 در کشور و همچنین واردات این نوع بنزین، در تعداد دیگری از کلانشهرها از جمله اصفهان، اهواز و مشهد نیز بنزین یورو 4 عرضه شود.
 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.