عضو كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس شوراي اسلامي با اشاره به ميزان سرانه مدارس گفت: كلاٌ 50 ميليارد تومان سرانه مدارس در كشور است كه شايد به هر مدرسه 200 هزار تومان هم نرسد و پول كاغذ كپي اين مدارس نيز نمي شود.

قاسم احمدی در گفتگو با مهر افزود: كل بودجه وزارت آموزش و پرورش در سال 93 بالغ بر 21 هزار ميليارد تومان است كه از اين مبلغ بيش از 98 درصد صرف حقوق و مزاياي كاركنان و معلمان اين وزارتخانه هزينه مي شود كه فقط 400 ميليارد تومان باقي مي ماند و كلي مشكلات عديده و فراوان.

وي خاطرنشان كرد: دريافت شهريه در مدرس دولتي در هنگام ثبت نام شايد تخلف باشد اما با اين وضعيت بودجه مديران مدارس چاره اي ندارد و البته نبايد اين دريافت به صورت اجباري و الزامي باشد بلكه به صورت هديه و خودياري اشكالي ندارد.

وی در خصوص دريافت شهريه هاي ثبت نام توسط مديران مدارس دولتي نیز گفت: با دريافت شهريه مخالف نيستم اما نبايد بطور الزام و اجبار باشد.

عضو كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس شوراي اسلامي با اشاره به طرح استيضاح وزير علوم گفت: با طرح استيضاح وزير علوم مخالفيم شايد جايي قصوري صورت بگيرد اما نبايد در قالب طرح استيضاح وزير علوم صورت پذيرد.

نماينده مجلس با اشاره به مذاكرات اخير 5 بعلاوه يك و حضور تيم مذاكره كننده هسته اي در وين گفت: بحث مذاكرات 5+1 در مرحله خوشه چيني است و اميدواريم پس از سالها تلاش چه در دولت گذشته و چه در دولت كنوني بتوان محصول خوبي داشته باشد.

وي خاطرنشان كرد: در صورت هر نوع موافقت نامه اي هم كه در اين مذاكرات صورت بگيرد لازم است اين توافق نامه ها وارد صحن مجلس شود و پس از بررسي و تكميل و ترميم به كشورهاي طرف مذاكره با ايران ارئه گردد.

احمدي با اشاره به برخي دلواپسي ها و دل آرامي هاي در جامعه گفت: يك عده اي تندتر از مقام معظم رهبري حركت مي كنند و عده اي هم عقب مانده اند اما اين نكته را بايد همه بدانند كه بايد پشت سر و جاي پاي ولايت حركت كنيم و تا زمانيكه اين جامعه ولايت دارد هيچ نگراني و دلواپسي نيز وجود نخواهد داشت.

وي تاكيد كرد: رهرو آن است كه آهسته و پيوسته برود و از افراط و تفريط پرهيز كند.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.