تاريخ : | | نویسنده : 24giftcard
بنیانگذار تشکل‌های زیست محیطی اصفهان گفت: در حال حاضر 15 هزار تن مازوت در اصفهان مصرف می‌شود و مصرف سوخت مازوت یکی از دلایل اصلی افزایش آلاینده‌های جوی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، مهدی بصیری ظهر امروز در همایش هوای پاک با اشاره به مهم‌ترین دلایل افزایش آلاینده‌های جوی در سطح شهر اظهار کرد: ترافیک افزایش پیدا کرده است و مصرف سوخت غیر‌استاندارد نیز آلودگی‌های هوای اصفهان را افزایش می‌دهد.

وی به غیر‌استاندارد بودن سوخت خودرو‌ها اشاره کرد و ادامه داد: اصفهان یکی از کلان‌شهر‌های بسیار آلاینده و بسیار کم‌آب بوده و در حال حاضر آلاینده‌ها در شهر اصفهان قابل رؤیت است.

بنیانگذار تشکل‌های زیست محیطی اصفهان با تاکید بر اینکه فعالیت‌های مسئولان باید در راستای بهبود وضعیت هوا و کاهش آلاینده‌های جوی باشد، تصریح کرد: وجود بیماری‌های ریوی، سرطان‌ها و سایر بیماری‌ها شاخص‌هایی برای نشان دادن آلاینده‌های جوی در اصفهان است.

وی استفاده از سوخت‌های استاندارد را یکی از راهکار‌های کاهش آلودگی هوا دانست و اضافه کرد: در حال حاضر 15 هزار تن مازوت در اصفهان مصرف می‌شود و مصرف سوخت مازوت یکی از دلایل اصلی افزایش آلاینده‌های جوی است.

بصیری با بیان اینکه همچنین در حال حاضر دو هزار تن بنزین و 500 تن گازوئیل در کشور مصرف می‌شود، تاکید کرد: آلودگی‌های ناشی از این میزان سوخت تنها یک‌سوم آلودگی‌های ناشی از مصرف سوخت مازوت است.

وی با تاکید بر اینکه نیروگاه شهید منتظری به عنوان بزرگ‌ترین نیروگاه کشور در اصفهان فعالیت می‌کند، افزود: در حال حاضر حدود 14 درصد از سوخت مازوت کشور در این نیروگاه مصرف می‌شود.

بنیانگذار تشکل‌های زیست محیطی اصفهان با اشاره به اینکه امروز آلاینده‌های جوی به عنوان یکی از بحران‌های موجود در استان است، گفت: مردم باید هزینه‌های بالایی را برای درمان بیماری‌های خود که ناشی از آلاینده‌های جوی است، پرداخت کنند.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.