ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه اعلام کرد که ورزشکاران و توریست های همجنسگرا برای شرکت در المپیک زمستانی سوچی در روسیه، منعی ندارند.

به گزارش عصر ایران به نقل از "یورو نیوز" رییس جمهور روسیه در سخنرانی خود در جمع جوانان داوطلب روسیه برای برگزاری هر چه بهتر المپیک زمستانی سوچی ، گفت : در روسیه منعی برای رفتارهای جنسی غیر متعارف وجود ندارد اما با تبلیغ این پدیده مقابله می شود.

رییس جمهور روسیه که از سوی کشورهای غربی متهم به برخورد خشن با اقلیت های جنسی شده است، در دفاع از قوانین کشورش گفت در آمریکا نیز در بسیاری از ایالت ها پدیده همجنسگرایی به رسمیت شناخته نشده است و این موضوع مختص روسیه نیست.

پوتین افزود: همجنسگرایان می توانند در سوچی حضور داشته باشند به شرطی که رفتارهای جنسی خود را تبلیغ نکنند. ما چیزی را ممنوع نکرده ایم و به روابط افراد کاری نداریم. ما بر خلاف برخی ایالت های آمریکا رفتارهای همجنسگرایانه را جرم تلقی نکرده ایم، همجنسگرایان می توانند مادامی که با کودکان کاری نداشته باشند،احساس راحتی و آزادی کنند."

گفتنی است شرکت در المپیک زمستانی سوچی که برگزاری آن برای روسیه بیش از 50 میلیارد دلار هزینه داشته است، از سوی برخی گروه های مدافع حقوق همجنسگرایان تحریم شده و دولت های آمریکا و بریتانیا نیز در واکنش به فشارهای محافل مدافع حقوق همجنسگرایان، تلاش کرده اند با اتخاذ تدابیری خاص نسبت به نحوه رفتار دولت روسیه با اقلیت های جنسی بی تفاوت نباشند.

در این راستا قرار است پرچمدار تیم اعزامی آمریکا به المپیک سوچی یک ورزشکار همجنسگرا باشد و 3 ورزشکاری که رسما اعلام کرده اند همجنسگرا هستند، در تیم اعزامی آمریکا به المپیک زمستانی سوچی حضور دارند و دولت بریتانیا نیز وزیر اقلیت های جنسی کابینه را همراه با کاروان اعزامی خود به این بازی ها اعزام خواهد کرد.

المپیک زمستانی سوچی قرار است از 7 تا 23 فوریه سال جاری میلادی (19 روز دیگر) در شهر بندری سوچی در ساحل دریای سیاه روسیه برگزار شود. این بازی ها با شرکت بیش از 6 هزار ورزشکار از 85 کشور جهان برگزار خواهد شد.

دولت روسیه برگزاری هر چه موفق تر این بازی ها را در دستور کار خود دارد تا به کشورهای غربی و همه جهان نشان دهد که دو دهه پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و در دوره زعامت پوتین بر روسیه، این کشور مدرنیزه شده و قدرت سابق خود را بازیافته است.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.