دادگاه آن بخش از متهمان پرونده اختلاس از شرکت بیمه ایران که پیشتر احکام شان از سوی دیوان عالی کشور نقض شده بود،صبح امروز دوشنبه در شعبه 79 دادگاه کیفری استان تهران آغاز شد.
 
به گزارش ایرنا،قاضی محمدی کشکولی در آغاز جلسه دادگاه گفت : امروز به اتهامات 18نفر این پرونده رسیدگی می شود و بقیه رسیدگی ها در زمان دیگری انجام خواهد شد.
 
شعبه 79 دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی محمدی کشکولی به عنوان شعبه هم عرض به اتهامات متهمان پرونده بیمه ایران رسیدگی می کند.
 
محسن افتخاری سرپرست دادگاه های کیفری استان تهران قبلا گفته بود که در دادگاه امروز علاوه بر رسیدگی به پرونده متهمانی که احکام شان نقض شده، دو تا سه نفر نیز سایر متهمان این پرونده هستند که محاکمه خواهند شد.
 
بر اساس این گزارش، جلسات محاکمه حدود 80 متهم پرونده اختلاس از شرکت بیمه ایران و استانداری تهران، خرداد ماه سال گذشته در شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی سیامک مدیر خراسانی برگزار شد و فروردین ماه امسال دادگاه، رای متهمان را صادر کرد که با اعتراض متهمان، پرونده به دیوان عالی کشور ارجاع شد.
 
پس از انجام بررسی ها در دیوان عالی کشور، 29 مرداد ماه دیوان نظر خود را در باره احکام متهمان این پرونده از طریق دفتر سخنگوی قوه قضاییه منتشر کرد.
 
در آرای اعلام شده از سوی دیوان، حکم بسیاری از متهمان پرونده بیمه ایران تایید و احکام 22نفر از متهمان نقض و برای رسیدگی در شعبه هم عرض به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد.رپورتاژ
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
سایت مربوط به قیمت قطعات کامپیوتر
فال حافظ
توضیحی درباره صنعت پرورش شتر مرغ
دستگاه تصفیه آب خانگی
تور لحظه آخری پر طرف دار کشورهای تایلند مالزی دبی و کیش
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.