عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با یادآوری بحث تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان حج و زیارت درخصوص شرکت مرکزی دفاتر خدمات زیارتی (شمسا)، گفت: با توجه به تخلفات مالی که در حوزه ارایه نکردن خدمات به زوار در این شرکت شکل گرفته بنابراین لازم است با انجام تحقیق وتفحص علت این مهم مشخص شود.

محمدحسن آصفری در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت،‌ درباره تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان حج وزیارت درخصوص شرکت مرکزی دفاتر خدمات زیارتی (شمسا)، افزود: متاسفانه این سازمان وعده ارایه خدمات خوب را برای سفر به مکه، مدینه و عتبات عالیات به زائران می‌دهد درحالی که اقدامات مثبتی برای آنان انجام نمی‌شود.

نماینده مردم اراک و کمیجان در مجلس شورای اسلامی،‌ ادامه داد: باید مشخص شود پول‌هایی که از زوار برای ارایه خدمات بهتر دریافت می‌شود بر اساس کدام اصول و ضوابطی است و چه آنالیز قیمتی باعث دریافت چنین پول‌هایی می‌شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم، ‌با تاکید براینکه اسنادی مبنی بر تخلفات مالی شرکت مرکزی دفاتر خدمات زیارتی سازمان حج و زیارت وجود دارد، تصریح کرد: مستندات این تخلفات مالی برای ارایه نکردن خدمات به زوار است که مسئولان باید درباره آن شفاف‌سازی کنند.

آصفری، درباره دیگر محورهای درخواست برای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان حج و زیارت درخصوص شرکت مرکزی دفاتر خدمات زیارتی (شمسا)، یادآور شد: امروزه تنها شرکت‌های خاصی به صورت انحصاری امکان ارایه خدمات به زایران عتبات عالیات را دارند این درحالی است که بسیاری از شرکت ها اعلام آمادگی برای خدمات رسانی کرده اند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی،‌ گفت: با توجه به اینکه درخواست مذکور از سوی هیات رئیسه اعلام وصول شد بنابراین قرار است این موضوع با حضور مسئولان مربوطه در کمیسیون فرهنگی مورد بحث قرار گیرد.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.