سفیر کشورمان در لبنان گفت: موفقیت های اخیر ایران در عرصه های بین المللی و منطقه ای که دستاوردهای مهمی محسوب می شود و همچنین پیروزهای ارتش سوریه بر دشمنانی که در این کشور حضور دارند باعث شد تا دشمن در اوج ضعف و ناتوانی دست به اقدامات تروریستی بزند.
 
به گزارش ایرنا؛ ˈغضنفر رکن آبادیˈ که از بیروت از طریق ارتباط تصویری در برنامه گفت وگوی ویژه خبری سه شنبه شب شبکه دوم سیما شرکت کرده بود، از محکومیت جنایت اخیر تروریست ها در بیروت توسط مقامات و جریان های سیاسی مختلف خبر داد و گفت: پیروزی های پی در پی جبهه مقاومت و در پی آن عقب نشینی آمریکا از تصمیم قطعی حمله به سوریه نخستین ضربه به پیکر گروه های تروریستی از کشورهای مختلف در سوریه بود.
 
وی افزود: دومین ضربه هم کسب پیروزی های بزرگ و دستاوردهای سیاسی و دیپلماتیک جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین المللی و منطقه ای بود.
 
رکن آبادی اضافه کرد: رژیم صهیونیستی این ضربه ها را به هیچ وجه بر نمی تابد، از این رو طبیعی بود کسی که منطق و استدلال ندارد و خود را هم در انزوا می بیند چاره ای جز اقدامات تروریستی مانند انفجار در مقابل سفارت کشورمان در لبنان نداشته باشد، موضوعی که نشان عجز و ناتوانی است.
 
سفیر کشورمان در لبنان تصریح کرد: عوامل رژیم صهیونیستی و گروه های تروریستی از حدود سه ماه پیش بیانیه دادند اگر وضع به همین شکل ادامه پیدا کند منابع جمهوری اسلامی ایران را هدف قرار می دهیم که امروز هم شاهد هدف قرار دادن سفارت کشورمان بودیم که بر اساس همه کنوانسیون های بین المللی مصونیت سیاسی دارد.
 
وی ادامه داد: البته عوامل این رژیم و گروه های تروریستی بدانند که این اقدامات کوچکترین اثری در عزم جمهوری اسلامی ایران و خط مقدم جبهه مقاومت نخواهد گذاشت بلکه آن را محکم تر خواهد کرد.
 
سفیر کشورمان در لبنان افزود: رژیم صهیونیستی در گفتگوهای اخیر کشورمان با گروه 5+1 هیچ محلی از اعراب ندارد از این رو طبیعی است که شروع به دست و پا زدن کرده است تا بهره ای ببرد و جایگاهی داشته باشد.
 
رکن آبادی افزود: امروز همه جریانات سیاسی لبنان از رئیس جمهور تا نمایندگان با حضور در محل سفارت یا تماس تلفنی، این حادثه تروریستی را محکوم کردند و اعلام عزای عمومی در لبنان در دستور کار قرار دارد.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.