فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از هوشیاری مرزداران در پوشش امنیتی و اطلاعاتی و دستگیری یک نفر از معاندان نظام در مرزهای سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش فارس به نقل از فرماندهی مرزبانی سیستان و بلوچستان، حسن اسداللهی اظهار داشت: با تشدید اقدامات کنترلی نوار مرزی طی انجام اقدامات تخصصی اطلاعاتی، مرزداران این فرماندهی مستقر در هنگ مرزی میرجاوه موفق شدند از قصد ورود یک نفر از معاندان نظام به داخل کشور آگاه و تیم‌های تخصصی را به منظور مقابله با آنان وارد منطقه کنند.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان افزود: با کنترل دقیق تیمی ورودی‎های مرزی، مرزداران توانستند با پوشش امنیتی اطلاعاتی منطقه را زیر نظر خود در آورده و در یکی از معابر ورودی مجاز تردد افراد سوختکش پیاده به یک نفر مشکوک و برای بررسی بیشتر به مقر دلالت دهند.

این مسئول ادامه داد: مرزداران در تخلیه اطلاعاتی موفق شدند ضمن مشخص کردن هویت فرد دستگیر شده و اهداف پلید وی در اقدامات خرابکارانه در داخل کشور، از سابقه شش ساله وی در گروه‎های القاعده، طالبان و فعالیت دو ساله در انتقال سلاح و مهمات توسط هواپیماهای  بدون سرنشین آمریکایی با خبر شوند.

وی گفت: ساخت پنج بمب دستی در دو روش به صورت روزانه و به مدت دو سال از دیگر فعالیت‎های وی بود که به آنان اعتراف کرده است.

اسداللهی اذعان داشت: هم‌اکنون با اقدامات گسترده مرزبانی در سطح استان، وضعیت مرزها با گذشته تفاوت بسیاری پیدا کرده و متجاوزان مرزی باید بدانند که ورود غیرمجاز به مرزهای استان، هزینه‌ها و خسارات سنگینی بر آنها تحمیل خواهد کرد.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.