تاريخ : | | نویسنده : 24giftcard
558684-378296.jpgسایت گل - مهدی تاج نایب رئیس سابق فدراسیون فوتبال که حالا به عنوان سرپرست سازمان لیگ برگزیده شده است سابقه ای طولانی در فوتبال ایران دارد.

تاج که از از دهه 70 با مدیریت سپاهان در کار خود را در فوتبال ایران آغاز کرده است در اوایل دهه 1380 با مدیریت روزنامه جهان فوتبال و البته عضویت همزمان در هیات مدیره دو تیم ذوب آهن و سپاهان بازگشت پررنگی به فوتبال داشت. او سپس از طریق روابط متعدد و البته بازوی رسانه ای خود به محمد علی آبادی رئیس وقت سازمان تربیت بدنی نزدیک شد و به عنوان نایب رییس اول 4 سال در فوتبال ایران پستی مهم را در اختیار گرفت .

 تاج بعد از این رئیس کمیته تیم های ملی هم شد ؛ پستی که روند اجرایی اش  از سال دوم در اختلاف نظرهای شدید با علی دایی سرمربی تیم ملی  به دست انداز خورد .

تاج بعد از جدایی دایی از حامیان افشین قطبی در بازگشت به ایران بود اما در پایان همان سال تبدیل به مخالف درجه یک قطبی شد و حتی برای مذاکره با فاتح تریم به ترکیه رفت . کاری که اختلاف برانگیز و باعث کاهش اعتبار سرمربی تیم ملی نزد بازیکنان شد . تاج که در این مذاکره اوکی  رئیس فدراسیون را گرفته بود ناگهان  با تکذیب کفاشیان مواجه شد و به مرور از حلفه دوستان کفاشیان خارج شد ودر نهایت درحالی که می دانست جایی در کابینه کفاشیان ندارد  در انتخابات دوره دوم ریاست به نفع عزیزالله محمدی کنار کشید.

البته دوری او از فوتبال چندان طولانی نبود و وی دوباره از طریق سازمان تربیت بدنی وارد تشکیلات پرسپولیس شد و در هیئت مدیره این باشگاه عضویت یافت. کاری که البته باب طبع او نبود چراکه در پرسپولیس همه چیز در محمد رویانیان و تصمیمات او خلاصه می شود...

به هرحال امروز تاج به عنوان سرپرست سازمان لیگ به فوتبال بازگشته. او با یک نوبت اختلاف در اتاقی جلوس خواهد کرد که قبلا کلیدش در اختیار عزیزالله محمدی دوست سال پیش او بود ؛ دوستی که لابد از حضور تاج چندان هم خوشحال نیست. اما تاج تاج است ؛ یک اصفهانی اصیل که خب سبک ویژه خود را دارد.

با حضور مجدد تاج در تشکیلات فدراسیون فوتبال دوره حضور او در پرسپولیس به پایان خواهد رسید  چرا که او پستی را در اختیار دارد که بی طرفی شرط اول آن است و  تاج که البته هرگز دل در گروی رنگ قرمز نداشته استعفایش را به زودی تقدیم رئیس هیئت مدیره پرسپولیس خواهد کرد.

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنید


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.