تاريخ : | | نویسنده : 24giftcard
سرکلانتري نهم پليس پيشگيري فرماندهي انتظامي تهران بزرگ از دستگيري يک سارق كيف قاپ كه براي سوءاستفاده از زنان و دختران جوان سرقت مي كرد، خبر داد.

به گزارش پايگاه پليس، سرهنگ عبدالرضا مهابادي گفت: صبح روز گذشته دختر جواني سراسيمه به كلانتري ۱۷۳ امين آباد مراجعه كرد و به ماموران گفت: دقايقي پيش در حال عبور از خيابان بودم كه موتورسواري اقدام به سرقت كيف دستي ام كه حاوي كيف پول و تلفن همراه بود كرد و متواري شد.

وي افزود: شاكي كه «الهام» نام داشت ادامه داد دقايقي بعد از سرقت كيفم، با تلفن همراهم تماس گرفتم كه سارق در جواب تلفنم شرط كرد كه با برقراي رابطه دوستي حاضر است كيفم را به همراه تلفنم به من برگرداند.

سرکلانتري نهم پليس پيشگيري فرماندهي انتظامي تهران بزرگ اظهارداشت: ماموران دايره تحقيق بلافاصله وارد عمل شده و با دادن آموزش به مالباخته از او خواستند كه با سارق تماس گرفته و با او قرار ملاقات بگذارد،متهم كه از سارقان سابقه دار و حرفه اي بود چند بار محل قرار را تغيير داد تا مطمئن شود پليس او را تعقيب نمي كند كه بعد از اطمينان از موضوع با شاكي در «سه راه تقي آباد» قرار ملاقات گذاشت.

سرهنگ مهابادي افزود: ماموران متهم را كه با تغيير چهره قصد گمراه كردن ماموران را داشت شناسايي كرده و در يك عمليات غافلگيرانه موفق شدند او را دستگير كنند، در بازرسي از متهم كه «صابر» نام داشت اموال مسروقه شاكي، دو عدد كارت سوخت، يك قبضه چاقو و يك دستگاه تلفن همراه كشف شد.

اين مقام انتظامي خاطرنشان كرد: ماموران متهم را به همراه اموال مكشوفه براي تكميل پرونده و تحقيقات بيشتر به كلانتري انتقال دادند، در بازجويي هاي اوليه از متهم مشخص شد متهم سابقه دار است و چندين مرتبه به اتهام زورگيري، كيف قاپي بازداشت شده است.

سرهنگ مهابادي تصريح كرد :متهم ضمن اعتراف به جرمش انگيزه خود از سرقت را تهديد و سوء استفاده از مالباختگان در جهت دوستي با آنان كه اكثراً زنان و دختران جوان بود، عنوان كرد كه ماموران متهم را بعد از تكميل پرونده براي تحقيقات بيشتر به پايگاه نهم پليس آگاهي فرماندهي انتظامي تهران بزرگ انتقال دادند.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.